+38 (050) 619 99 29 +38 (068) 150 84 10Зворотній звя'зок

Системи автоматичного поливу

Проектування, монтаж, обслуговуванняконсервування та підготовка до сезону

Звяжіться з нами

і ми відповімо на ваші питання
Зворотній дзвінок

Виконання проектів та робіт 'під ключ'

Великий досвід виконання робіт різної складності

Використання спеціалізованої техніки

Використання тільки якісних матеріалів

Автоматичні системи поливу – комфортне рішення для Ваших рослин!

Автоматичні системи поливу – комфортне рішення для Ваших рослин!

Одним з важливих етапів облаштування та озеленення території є створення систем авто поливу. Вони покликані здійснювати полив та зрошення території в автоматичному режимі згідно з встановленим графіком без втручання людини. Переваги використання таких систем:

 • забезпечує рівномірний і помірний полив, тому доглянутий і красивий вигляд рослин;
 • можливість налаштування норми зволоження рослин з урахуванням їх особливостей;
 • можливість проводити зрошення території в будь-який час без контролю з боку людини. Система працює автоматично, варто тільки задати необхідні параметри роботи (графік, радіус і тривалість);
 • відсутність проблем із пересуванням шлангу, таких як понівечення рослин, додаткове місце, порушення загальної композиції ландшафту;

Правильно спроектована та змонтована система прослужить понад 5 років. 

Типи систем автоматичного поливу

дощування

дощування

одна з популярних і досить ефективних серед систем. Полягає в рівномірному розпиленні води, яка у вигляді дощу зволожує рослини та ґрунт. Існують різноманітні варіанти таких систем, що дозволяє регулювати напрями та інтенсивність поливу. Використовують для зрошення зернових, технічних і овочевих культур, садів, городів, пасовищ. 

Капельний полив

Капельний полив

забезпечує дозовану подачу вологи в прикореневу зону рослин. При цьому ґрунт не перезволожується, а кожна рослина отримує свою норму зволоження. Доцільно застосовувати для поливу плодово-ягідних культур, дерев, чагарників, окремих рослин, яким верхній дощовий полив недостатній або зовсім не рекомендується. Цей вид вирізняється економічністю водних ресурсів. 

Туманоутворення

Туманоутворення

сучасне і багатофункціональне рішення для створенню ефекту туману на відкритому просторі чи в приміщенні. Використовується для зрошення території, промислового охолодження, очищення повітря, для створення мікроклімату в теплицях, усунення пилу та неприємного запаху та як елемент декору.

Роботи які виконує наша компанія

Проектування

Для того, щоб Ваша територія була в ідеальному стані, Вам необхідно правильно обрати систему поливу, в залежності від особливостей ділянки та призначення. Далі наші спеціалісти розроблять проект та його кошторис. При розробці проекту враховуються всі необхідні деталі: особливості розташування елементів ландшафтного дизайну, ґрунту, житлових будинків.

Монтаж

Наша команда має великий досвід з монтажу авто поливу (автоматичного поливу).

Компанія надає до 5 років гарантії на системи поливу!

Обслуговування

 • Поточний ремонт системи.
 • Консервація восени – ряд дій, які проводяться професіоналами та спрямовані на підготовку обладнання до зимового періоду (повне видалення води з труб, захист конструкції від низьких температур). Завдяки цьому, можна уникнути передчасних поломок системи та подовжити її строк служби.
 • Розконсервування навесні – перевірка та підготовка обладнання до роботи після зимового періоду.

Отримайте професійну допомогу від нашого фахівця

Залиште ваші контакти та ми вам передзвонимо
або зв'яжіться з нами в зручний для Вас спосіб.

Приклади робіт

Як ми працюємо

Заявка на первинне оцінювання об’єму та вартості роботи

До початку створення проекту ми надаємо консультації щодо встановлення систем поливу, а також підбираємо найбільш доцільний варіант для конкретно Вашої ділянки. Після чого наш спеціаліст вже на об’єкті оцінює вартість роботи. На даному етапі обирається обладнання для автоматичного поливу саме Вашої ділянки. 

Розробка проекту

Після замірів розроблюється проект з урахуванням усіх індивідуальних особливостей об’єкту. На даному етапі визначається вартість монтажу.

Монтаж системи автоматичного поливу

Монтаж та налагодження запуску системи складається з таких етапів:

 1. підготовка місця для закладання всіх труб: вирити траншей, зробити з’єднання, встановити насоси;
 2. налаштування та запуск системи.

Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Компанія надає до 5 років повної гарантії на обладнання. Додатково, Ви можете звернутися до наших спеціалістів для виконання поточного ремонту та здійснення сезонних робіт системи автоматичного поливу: розконсервування та консервація системи.

Залишились питання?

Залиште ваші контакти та ми вам передзвонимо
або зв'яжіться з нами в зручний для Вас спосіб.

Як вибрати ефективну систему автоматичного поливу?

Автоматичні системи поливу – це найкращий варіант для організації рівномірного та своєчасного поливу території. З їх використанням Ви можете бути впевненими, що вкладені кошти та зусилля в ландшафтний дизайн та озеленення не були марними. Головне – правильно вибрати систему для Вашої території.

Розрізняють три види найбільш популярних систем автополиву. Нижче ми наведемо основні переваги та недоліки кожної, які допоможуть Вам зробити правильний вибір.

Система авто поливу дощуванням

Технологія дощування є ідентичною помірному дощовому поливу, тому вона й отримала таку назву. Принцип такого поливу полягає в рівномірному розпилені води під дією напору на дрібні краплини, які падають на рослини та ґрунт. Дощування є досить популярним та ефективним в нашій країні.

 • високий рівень ефективності та автоматизації поливу великих територій;
 • можливість зрошення територій зі складним рельєфом, схилами;
 • сприяє швидкому розвитку та укріпленню кореневої системи рослин;
 • регулювання норм поливу в діапазоні від 50 до 900 м3/га без втрат води на глибинну фільтрацію;
 • виключається підйом рівня ґрунтових вод, що запобігає засоленню і заболоченню земель.
 • потрібно мати достатню кількість води;
 • залежність рівномірності поливу від вітру;
 • висока енергомісткість:
 • не доцільно використовувати для глибокого зволоження ґрунтів;
 • призводить до підвищення тиску хвороб листя та пагонів.

Капельний полив

Є найбільш правильним та раціональним рішенням для зрошення, адже краплі води надходять одразу до кореневої системи рослин, а води при цьому використовується значно менше.

 • рослини швидше отримують потрібний рівень вологи, яку використовуються для швидкого росту та розвитку;
 • зрошувати рослини можна в будь-який час дня;
 • економічний в плані водних ресурсів;
 • дозволяє вносити інсектициди та водорозчинні добрива.
 • є вірогідність засмічення проходів частками розчинених у воді добрив і інших поживних речовин, тому краще використовувати фільтри;
 • крапельні шланги і крапельниці можуть бути пошкоджені гризунами;
 • коренева система інтенсивно розвивається лише в місці поливу, не випускаючи відгалуження на периферію. Це може згубно позначитися на рослині під час сильного вітру.

Система поливу туманоутворенням

Метод полягає в створенні ефекту туману за рахунок подрібнення води під високим тиском, яка випаровується і випадає у вигляді туману. Унікальність такого поливу в його багатофункціональності та економічності.

 • є екологічно безпечним;
 • може використовуватися в найрізноманітніших цілях (полив територій, для промислового охолодження, як елемент декору і т.д.);
 • здійснює очищення повітря та усуває неприємні запахи;
 • вирізняється економічністю – не потребує багато електроенергії та води;
 • має зручну конструкцію, дозволяє регулювати процес.

Із недоліків туманоутворення можна лише виділити те, що системи низького тиску для зволоження та охолодження є менше ефективними, ніж високого.

Труднощі при виборі системи пливу

Будь-яка система поливу має бути ефективною для рослин та економічною. Тому при виборі слід враховувати такі моменти:

 1. Кліматичні особливості Вашого регіону
 2. Тип і якість ґрунту.
 3. Рівень залягання ґрунтових вод.
 4. Характер рослин.
 5. Площа території та об’єкти на ній.

Неефективність зрошення ускладнює догляд за рослинами, призводить до виникнення додаткових труднощів. Перший крок до оптимального поливу – це грамотно складений проект, який враховує вищеперераховані пункти. Тому слід звернутися до спеціалістів. Висококваліфіковані спеціалісти компанії «GreenBudService» нададуть консультації з вибору зрошувальної системи саме для Вашої ділянки, розроблять проект з урахуванням всіх особливостей та його кошторис.

Як доглядати за системами автоматичного поливу?

Незалежно від вибраного виду системи, за нею потрібно правильно доглядати. Дуже важливо вчасно виконувати сезонні роботи, а саме консервацію системи восени перед морозами та розконсервування навесні. Несвоєчасне чи неправильне проведення цих дій може призвести до поломки системи, пошкодження труб. Вода, яка залишається всередині на зиму, може розірвати труби, а рідина в частинах системи, розташованих до зворотного клапана, може пошкодити внутрішні компоненти і стати причиною появи тріщин на корпусі клапана. Щоб обладнання прослужило Вам довгий період, зверніться до наших професіоналів, які виконаються якісне налаштування Вашої системи!