+38 (050) 619 99 29 +38 (068) 150 84 10Зворотній звя'зок

Доріжки содові, паркувальні майданчики

Садові доріжки

Садові доріжки втілюють красу та гармонійність присадибної ділянки, а також слугують декоративним елементом в ландшафтному дизайні.  Однак не слід забувати, що окрім найголовнішої – естетичної функції, садові доріжки виконують і практичні завдання, а отже мають бути якісним для того, щоб ними можна було користуватися.

Види садових доріжок

Садові доріжки класифікують відповідно до матеріалу виготовлення:

 1. Гравійні;
 2. Грунтові;
 3. Цегляні;
 4. Монолітні;
 5. Торцеві;
 6. Плиткові;
 7. Трав’яні;
 8. Щебеневі;

Потрібно враховувати призначення доріжок. Наприклад, по гравійному покриттю не може проїхати автомобіль , так само як і по торцевих.

Особливості створення

Точкою відліку, від якої будуть розходитися маршрути, має бути головний дім. Основні та найбільш використовувані напрямки бажано робити якомога прямими, уникаючи поворотів чи вигинів. Садові доріжки будують під нахилом та на підвищенні для уникнення застою води. Рекомендується використовувати послуги спеціалістів для уникнення помилок при проектуванні доріжок.

Догляд

Садові доріжки потребують регулярного очищення від листя та сміття, для цього використовують садовий пилосос. Бур’ян між елементами доріжки потрібно видаляти. Цементні плити періодично підмуровуються, а галькові чи щебеневі  доріжки необхідно берегти від потоків води. Кожний вид має власні особливості догляду.

Паркувальні майданчики

Паркувальні майданчики також повинні відповідати заданому стилю, адже наявність сірого асфальту серед зелені зводить нанівець весь композиційний задум. Широкого застосування здобули екопарковки з газону, здатного витримувати вагу автомобіля без шкоди для кореневої системи рослини.  Більше того, вони довговічні та не потребують особливих умов.

Види паркувальних майданчиків:

 • З газонних решіток;
 • З бруківки;
 • З щебеню.

Матеріали для створення паркувального майданчика

 • Арматурна сітка;
 • Газон;
 • Спеціальна бруківка;
 • Гравій;
 • Геотекстиль.

Як влаштувати доріжку чи майданчик на своїй ділянці?

Фірма займається проектуванням, монтажем та обслуговуванням всіх видів доріжок. Перед початком роботи проводяться необхідні виміри для встановлення кута нахилу землі, її вологості та придатності для створення покриття. При укладанні доріжок чи будівництві майданчиків використовуються найновіші екоматеріали, які пропускають повітря та не шкодять верхньому шару землі.