+38 (050) 619 99 29 +38 (068) 150 84 10Зворотній звя'зок

Обслуговування обєктів, сезонні роботи

Важливість обслуговування всіх елементів ландшафтного дизайну

Створення саду вашої мрії – завдання не з легких. Але навіть якщо ви наділені творчою уявою та маєте власні ідеї щодо благоустрою своєї території, втілити на практиці задумане досить важко.  При проектуванні  земельної ділянки враховуються технічні показники та характеристики, які часто визначають види рослинності,  рекомендовані  для вирощування на тому чи іншому ґрунті. Мається на увазі кислотність землі, її вологість та тип. Нерідко ті представники флори, які хоче бачити господар, не підходять для вирощування, зважаючи на вказані вище причини.  У таких ситуація необхідна консультація спеціаліста, який зуміє знайти альтернативні варіанти, залишаючи основний задум замовника незмінним.

Крім того, за садом потрібно ще й спостерігати, інакше тривалість його життя може обмежитися одним сезоном.  Річ у тім, що декоративна рослинність надзвичайно вибаглива до умов живлення. За відсутності хоча б одної поживної речовини, необхідної для життєдіяльності, вид може загинути.

Ще важливіше підібрати правильне сусідство, створюючи симбіоз серед представників саджанців. Поєднання певних сортів без урахування можливості їхнього сумісництва теж негативно позначається на розвитку, а отже й на зовнішньому вигляді рослини, що прямо впливає на загальний антураж присадибної ділянки.

Однак не варто залишати поза увагою, що зелений покрив – це лише половина вашого цілісного образу. Не меншу роль відіграє правильно підібране освітлення, гармонійно укладені садові доріжки, правильно розташовані альпійські гірки, кам’яні сади, штучні водойми...

Головне запам’ятати - такий великий комплекс потребує ретельного догляду спеціалістом, який знає свою роботу та є кваліфікованим працівником зі стажем роботи.  Не варто також забувати - майстер повинен вміти розуміти ваші задуми та пропонувати шляхи їхнього втілення.

Послуги з обслуговування

Спектр послуг, які надає професійна компанія, важко вмістити навіть в один список. Всі складові вимагають догляду та окремого підходу.

Створення будь-якого саду починається з проектування. Ми пропонуємо:

 1. Напрацювання ескізу проекту;
 2. Виїзд представника компанії на місце для детального вивчення території;
 3. Приготування креслень, дендроплану та генерального плану;
 4. Розробка схем поливу, освітлення.

Після цього етапу ми розпочинаємо підготовлювати ділянку до майбутнього озеленення. В цей перелік входять такі види робіт:

 1. Видалення органічних залишків, сміття;
 2. Валка дерев, корчування пнів;
 3. Обробка площі гербіцидами, зняття дернини (як механічно, так і вруну);
 4. Проведення інших агротехнічних заходів (оранка, фрезування, культивація, коткування, тощо);
 5. Ввіз чорнозему, формування рельєфу.

Обслуговування газонів:

 1. Широкий вибір способу укладання(рулонний газон, гідропосів, ручний або механізований посів);
 2. Підживлення газону добривами (в залежності  від пір року. Наприклад, восени коренева система потребує більше фосфору  та калію; весною – азоту);
 3. Обробка газону пестицидами;
 4. Стрижка газону газонокосарками (використовується  високоякісна техніка з великим вибором насадок для різних типів трав та ґрунтових основ);
 5. Прополювання газону;
 6. Скарифікація та аерація газону (проводиться двічі - тричі на рік,  приблизно, в кінці березня, в травні та на початку вересня. В основі  цієї послуги  - видалення залишків соломи, старих стебел. В результаті  рослина краще прогрівається сонцем, а також відкривається  доступ до ґрунту при удобрені).
 7. Вичісування газону;
 8. Підсів та піскування газону ( здійснюється за допомогою техніки, повністю пристосованої для роботи на газоні, яка унеможливлює появу колій, пошкоджень).

Послуги по влаштуванню альпінаріїв, квітників:

 1. Монтаж альпійських гірок;
 2. Мульчування;
 3. Ручне прополювання квітників;
 4. Встановлення бордюрної стрічки;
 5. Створення квітників на основі однорічних та багаторічних рослин.

Роботи по посадці кущів, дерев:

 1. Підкореневе підживлення кущів та дерев;
 2. Формування крони хвойних та листяних дерев (як правило,  проводиться на початку весни).
 3. Обрізка плодових дерев;
 4. Стрижка кущів;
 5. Пересадка дерев, живих огорож;
 6. Обробка дерев пестицидами.

Інші послуги:

 1. Будівництво дренажних систем;
 2. Прокладання мостів;
 3. Консервація та розконсервування автоматичних систем поливу;
 4. Створення освітлення, декоративних доріжок.

 

Чи можливо здійснювати самостійний догляд за ділянкою?

Так, можливо, але скоріш за все, ваш сад зруйнується вже за один сезон. Тільки професіонали знають як правильно проводиться обрізка плодових дерев, підживка газону добривами, формування крони хвойних та листяних дерев

Ще один аргумент на користь професійного догляду – наявність в компанії спеціалізованої техніки, недоступної в побутовому користуванні. Машинний механізм не тільки економить час, але й проводить всі процедури якісніше, ніж ручна праця.