+38 (050) 619 99 29 +38 (068) 150 84 10Зворотній звя'зок

Проектні роботи

Для чого необхідно розроблювати проект ландшафтного дизайну?

Процес створення плану передбачає збір детальної інформації про геологічну будову ділянки, рівень протікання підземних вод, кут нахилу поверхні, тощо. Створений образ території, після завершення робіт, можна порівняти з айсбергом. Людському оку помітна тільки його верхня частина – квітучий сад, елементи декору і т.д., а його основа, тобто технічні нюанси залишаються схованими під землею та за допомогою естетичних прийомів. Саме тому виконати задум набагато важче, ніж це здається на перший погляд, адже для його конструювання потрібно задіяти знання та досвід архітектора, електрика, агронома, інженера, дизайнера.

Отже, що таке проект ландшафтного дизайну і яке його призначення?

Це спеціальні схеми та креслення будівельного спрямування, дизайнерські малюнки, ескізи та пояснення до них.  Вони слугують інструкцією для подальшої, практичної частини втілення в життя задумів господарів.

Самостійно виконати подібну попередню теоретичну підготовку неможливо, бо потрібно точно вказати місця знаходження колодязів, дренажних систем, головних електровузлів, прокладок, тощо. Крім того,за планом визначається собівартість всіх робіт, а також кількість необхідних матеріалів.

Довіряйте лише професіоналам

Важливо запам’ятати, що в одній особі не можуть зосереджуватися всі вище згадані професії, а це означає, що до проектування залучаються працівники різних галузей.

Ще одна характерна ознака справжніх знавців своєї справи – це виїзд на місце облаштування. Неможливо створити план чи креслення заочно, в телефонному режимі чи, тим більше, по фото.

Представник фірми прибуває на місце будівництва, робить необхідні заміри, записи, обговорює разом із замовником весь подальший процес, враховує побажання клієнта й тільки тоді береться за план, консультуючись із колегами по профільним роботам (електрика, освітлення, агрономія і т.д.)

Що входить в проект ландшафтного дизайну?

Ескіз благоустрою об’єкта - висвітлює загальні наміри, схематично зображує загальний готовий вигляд з урахуванням всіх неживих елементів (водойм, альпійських гірок, кам’яних садів, ліхтарів, скульптур, тощо) та насаджень квітів, кущів, дерев.

Генеральний план – основний документ, на якому зображуються абсолютно всі споруди, зелені насадження, як існуючі, так і ті, які тільки плануються, з дотриманням малого масштабу.  Він допомагає зрозуміти композицію об’єкта та його реалізацію під час озеленення та благоустрою.

Дендроплан – надає вичерпну інформацію про флору, із зазначенням видів, підвидів рослин, їхньої кількості та точного місця посадки. Крім того, враховується та позначається кольорова гама.

Обміри об'єкта, робочі креслення – до цього переліку входять точні математичні дані: прив'язка будівель, споруджень, доріжок, насаджень.

Схема водовідводу – дренажна система – це окрема частина роботи, яка також проводиться під керівництвом професійних інженерів. Визначаються лінії, по яких проходитиме трубопровід, лівнева каналізація.

Схема освітлення – теж один із найважливіших планів.  Правильно направлений потік світла  підкреслює особливості території, робить акцент на певних деталях. Гра світла може мати як позитивний вплив, так і негативний, тому до розташування прожекторів та вибору їхніх типів потрібно підходити зі знанням справи.

Схема поливу

Проведення робіт по відбору та аналізу ґрунту – для визначення хімічного складу землі, що прямо впливає на вибір рослин відповідно до показників їхньої оптимальної сфери розвитку.