+38 (050) 619 99 29 +38 (068) 150 84 10Зворотній звя'зок

Про компанію

Компанія GreenBudSrvice працює на ринку надання ландшафтних послуг з 2007 року. За цей період здійснила більше 100 проектів по посіву газонів, встановлення автоматичних систем поливу, приймала участь у створенні таких великих проектів як гольф поля Kyiv Royal Golf Club в Київській обл., самостійно здійснювала створення гольф полів в м. Кривий Ріг, міні гольфів, будівництво спортивних майданчиків та стадіонів. Завдяки своєму досвіду та наявності власного парку спеціалізованої техніки, команду спеціалістів постійно запрошують за кордон для здійснення різноманітних робіт: гідро посів газону, створення полів для великого та міні гольфу,

Важливо розуміти, що створення дизайну ландшафту досить творчий процес, але разом з тим необхідно враховувати безліч особливостей земельної ділянки та рельефу, щоб створити дійсно незабутній пейзаж. Саме тому важливо використати послуги професіоналів, які мають достатньо навиків та знань для благоустрою вашої ділянки.

Компанія «ГрінБудСервіс» пропонує повний перелік послуг по ландшафтному дизайну та озелененню саду, присадибної  або будь-якої іншої території.

Незалежно від того чи необхідно вам замовити проект «під ключ» (від створення проекту до повної реалізації та подальшого обслуговування), чи виконати окремі послуги, в тому числі з використанням спеціалізованої техніки, спеціалісти компанії «ГрінБудСервіс» зможуть вам допомогти.

Компанія може гарантувати якість наданих робіт оскільки:

  • має власний автопарк спеціалізованої техніки світових брендів
  • працює досвідчений персонал, який виконує повний спектр послуг ландшафтного дизайну різної складності : від створення проекту гольф полів та парків, до підтримання зовнішнього вигляду присадибних ділянок
  • надає окремі послуги для різних об’єктів, в тому числі з використанням спеціалізованої техніки
  • робота з якісними матеріалами світових брендів (від насіння, та матеріалів, до техніки світових брендів).