+38 (050) 619 99 29+38 (068) 150 84 10Зворотній звя'зок

ЛАНДШАФТИЙ ДИЗАЙН ТА БЛАГОУСТРІЙ

Повний спектр послугдля благоустрою

Звяжіться з нами

і ми відповімо на ваші питання
Зворотній дзвінок

Виконання проектів та робіт 'під ключ'

Великий досвід виконання робіт різної складності

Використання спеціалізованої техніки

Використання тільки якісних матеріалів

Чому обирають нас

Чому обирають нас

Компанія «GreenBudService» займається озелененням, благоустроєм територій та надає комплексні послуги з проектування та ландшафтного дизайну. Створюючи та втілюючи в життя проекти різної складності, ми прагнемо, щоб майбутній дизайн найбільш точно та повно відповідав Вашим уявленням та смакам.

 • Великий досвід виконання робіт. У нас працюють лише професіонали своєї справи, які максимально використають свої знання та вміння для Вас!
 • Ми виконуємо як окремі роботи по благоустрою ділянки, так і цілий комплекс робіт від етапу проектування до гарантійного та післягарантійного обслуговування.
 • Гарантія високої якості усіх проведених робіт, тому надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.
 • Ми цінуємо Ваш час, тому всі роботи будуть виконані в обумовлені терміни.

Отримайте професійну допомогу від нашого фахівця

Залиште ваші контакти та ми вам передзвонимо

або зв'яжіться з нами в зручний для Вас спосіб.

Приклади робіт

Приклади робіт
Приклади робіт
Приклади робіт
Приклади робіт
Приклади робіт
Приклади робіт
Приклади робіт
Приклади робіт

як ми працюємо

Консультація спеціаліста з виїздом на об’єкт, оцінювання об’єму та вартості робіт

На цьому етапі здійснюється обмір території, проводиться консультація по всім етапам та необхідним роботам з урахуванням всіх Ваших побажань, визначається попередня

Розробка проекту

Створюється повний проект ландшафтного дизайну, який включає: ескіз благоустрою, схеми інженерних систем (автополиву, освітлення, дренажу), генеральний план та денроплан озеленення.

Створюється кошторис

В ньому зазначається кількість кожного матеріалу та обсяг робіт, їх ціна та загальна вартість.

Виконання робіт

Виконується повний комплекс робіт, починаючи з підготовки ґрунту до здачі об’єкту. Роботи включають повний ділянки згідно проекту та індивідуальних побажань замовника (висадка дерев, облаштування газонів та квітників, доріжок і т.п.), а також проектування та впровадження систем освітлення та поливу.

Гарантійне та постгарантійне обслуговування

Для підтримки території в гарному стані необхідно постійне обслуговування: стрижка газонів, внесення добрив, підрізка дерев, обслуговування інженерних систем тощо.

За необхідності спеціалісти нашої компанії проконсультують з будь-якого питання і нададуть повний комплекс ландшафтних послуг для будь-яких об’єктів.

Залишились питання?

Залиште ваші контакти та ми вам передзвонимо

або зв'яжіться з нами в зручний для Вас спосіб.

Чому краще звернутися до професіоналів?

Від того, наскільки професійно розроблений та впроваджений , залежить естетичний вигляд ділянки, а також відчуття затишку й комфортну. Для цього потрібно знати всі тонкощі та нюанси, які забезпечать повноцінне та гармонійне функціонування створеного образу. Така діяльність вимагає комплексних знань в області дизайну, архітектури, будівництва, інженерії, а також культурології та історії. Тому, якщо ви дійсно хочете отримати сучасний, стильний та ексклюзивний проект, без спеціаліста в цьому питанні просто не обійтись!

Але часто трапляється так, що гроші вже витрачено, робота виконана, але результат зовсім не той, якого ви очікували. Це означає, що Ви або самі намагалися облагородити Ваш сад, або ж натрапили на робітників, які не мають достатніх знань та досвіду в цій галузі. Тому потрібно дуже ретельно вибирати компанію, яка виконає дану роботу професійно та якісно. У світі ландшафтного дизайну існують спеціальні, напрацьовані роками алгоритми, недотримуючись яких можна серйозно нашкодити земельній ділянці.

Негативні наслідки від некваліфікованих робітників:

 • Використання стандартних і простих рішень без врахування індивідуальності господаря. Тому такий сад не буде викликати комфорту, позитивних емоцій та гарного настрою.
 • Неправильне розмежування території, хаотична висадка рослин, змішання кольорів не надасть саду гармонійності та красивого вигляду.
 • Використання непрофесійного обладнання та неякісних матеріалів – найпоширеніша помилка, яка приводить до неякісного виконання робіт.
 • Відсутність гармонійного поєднання естетичності, функціональності та практичності. Важливо, щоб доріжки були зручними, малі архітектурні форми не заважали рухові і не закривали фасад будинку.
 • Ігнорування рельєфних особливостей і якості ґрунту. Від цього залежить можливість вирощування тих чи інших рослин.
 • Не належна увага інженерним системам, що може завдати шкоди рослинним насадженням.

«GreenBudService» — професійно та якісно!

Для професійного ландшафтного дизайнера дуже важливо – почути та зрозуміти потреби свого клієнта, щоб створити комфортні та унікальні умови, які змінять ставлення до природи та навколишнього середовища в кращу сторону, подарують естетичне задоволення. Вирішити ці задачі можна лише, проводячи первинні консультації із замовником, вислухати всі побажання, оцінити об’єм робіт. Наші професіонали, розробляючи проект майбутнього саду, уже уявляють, який він матиме вигляд через 5 років. Вони передбачать все і допоможуть уникнути помилок, щоб сад викликав лише позитивні емоції, а не розчарування. Крім цього, Ви й самі можете приймати участь в облагородженні своєї території разом зі спеціалістами, не витрачаючи так багато часу. Довіряючи нам Вашу ділянку, Ви можете бути впевненими, що результат перевершить найсміливіші очікування!

Правильний догляд за садом

Зробити гарний проект – це лише пів справи. Для того, щоб ділянка виглядала привабливою, за нею потрібно правильно доглядати. Не лише рослини та ґрунт потребують уваги, але й будівлі, архітектурні форми, водойми, інженерні споруди. Ігнорування простих правил догляду може привести до значних фінансових втрат. Тому, якщо Ви вже витратили гроші на ландшафтний дизайн, постарайтесь правильно доглядати за ним!

Постійне обслуговування від компанії «GreenBudService»:

 1. Комплексне – роботи проводяться згідно заздалегідь узгодженого графіка (від 2 до 4 разів на місяць). Це найбільш оптимальний варіант, оскільки обслуговування проводиться вчасно, до того ж Ви плануєте витрати.
 2. Сезонні роботи – проводяться основні види робіт від 5 до 7 разів на рік (обрізка рослин, укриття на зиму, підготовка саду після зими, сезонні роботи по догляду за газоном, внесення добрив).
 3. Виїзд за викликом – якщо ділянка не обслуговується постійно, але Ви бачите, що її треба привести до ладу або зелені насадження потребують термінової допомоги.
 4. Реставрація – це комплекс робіт, що проводиться протягом одного сезону:
 • інвентаризація рослин та об’єктів;
 • перелік необхідних робіт;
 • план заходів на весняно-літній період.