+38 (068) 150 84 10 +38 (050) 619 99 29Зворотній звя'зок

Гідропосів газону

якісний газонвже за 2-4 тижня

Звяжіться з нами

і ми відповімо на ваші питання
Зворотній дзвінок

Виконання проектів та робіт 'під ключ'

Великий досвід виконання робіт різної складності

Використання спеціалізованої техніки

Використання тільки якісних матеріалів

Що таке технологія гідро посіву і які її переваги?

Що таке технологія гідро посіву і які її переваги?

Гідропосів – це інноваційний ефективний спосіб створення трав’яного газону на великих територіях та у важкодоступних місцях без значних фізичних зусиль. Для цього ми використовуємо спеціальне обладнання для гідропосіву (гідросіялки), яке розпорошує спеціальну суміш під високим тиском. До складу суміші, крім насіння входить:

 • мульча – сприяє рівномірному розподіленню суміші. Таким чином проростає до 95% насіння, яке під цим шаром утримується на місці. Це дозволяє в майбутньому отримати рівномірний і красивий зелений килим;
 • поживні добавки та різноманітні мікроелементи – покращують якість ґрунту, що сприяє швидкому росту трави;
 • гідрогель – має можливість утримувати вологу, підживлювати ґрунт, не допускає його перегріву.

Цю суміш спеціалісти рівномірно розподіляють на необхідній ділянці. Через дві години її верхній шар стає твердим, завдяки чому утворюється сприятливий для рослин мікроклімат. Насіння отримує потрібну дозу вологи та добрив, а мульча запобігає його вимиванню. Все це дає змогу якісно засівати територію з проростанням трави вже через 15 днів. Тому дана технологія є чудовою альтернативою популярному рулонному методу. До того ж вона набагато вигідніша, адже економить до 50% коштів.

Сфери застосування гідропосіву

Сфери застосування гідропосіву

Дану технологію застосовують для вирішення таких проблем:

 • відновлення ландшафту після життєдіяльності людини;
 • зміцнення схилів земляного полотна автомобільних доріг;
 • контроль та попередження ерозії ґрунту, берегів водойм, набережних, дамб;
 • рекультивація порушених земель;
 • зрошувальні та дренажні канали;
 • для благоустрою автодоріг;
 • створення спортивних полів;
 • газони і парки;
 • аеродроми.

Отримайте професійну допомогу від нашого фахівця

Залиште ваші контакти та ми вам передзвонимо

або зв'яжіться з нами в зручний для Вас спосіб.

Приклади робіт

Приклади робіт
Приклади робіт
Приклади робіт
Приклади робіт
Приклади робіт
Приклади робіт

Як ми працюємо

Консультація спеціалістів з питань гідросівби та доречності її застосування

До початку створення проекту ми надаємо консультації всім нашим потенційним чи діючим клієнтам абсолютно безкоштовно. Після чого наш спеціаліст вже на об’єкті оцінює вартість гідропосіву для Вашої ділянки.

Підготовка території до посіву

Перш ніж почати засів території ї необхідно очистити від органічного та будівельного сміття, вирівняти поверхню та за необхідністю насипати родючий шар ґрунту.

Гідропосів газону

Засів території здійснюється з використанням спеціалізованої техніки EasyLawn (USA), Finn (USA). Через 2-3 години після нанесення посівної суміші на призначену поверхню, суміш застигає і утворюється рівномірний і красивий зелений килим. Вам не потрібно буде витрачати час і нерви, безперервно контролювати всі процеси. Наші спеціалісти всього за один день виконають всі роботи.

Догляд за газоном

Всього за 15 днів газон вже проросте. В подальшому буде необхідність в його обслуговуванні. Саме тому наша компанія додатково може забезпечити Вас всіма послугами по догляду за газоном: вичісування, стрижка, обробка пестицидами від шкідників, підживлення ґрунту.

Залишились питання?

Залиште ваші контакти та ми вам передзвонимо

або зв'яжіться з нами в зручний для Вас спосіб.

Гідропосів газону – сучасний метод озеленення без особливих зусиль!

Створення дійсно красивого газону потребує чималих зусиль: купити якісне насіння і добрива, при необхідності придбати інструменти для посіву, висіяти, уважно стежити за посівами, постійно поливати та удобрювати. І це все не буде гарантією того, що трава проросте рівномірно, адже більшість насіння може бути знищена птахами чи вимита дощем. Для уникнення всіх цих проблем ми пропонуємо ефективну технологію гідропосіву.

Переваги гідропосіву перед традиційним посівом:

 • Дозволяє швидко та якісно створити озеленення на великих територіях і в важкодоступних місцях (круті схили, пагорби, укоси доріг, береги водойм та ін.).
 • Ефективне використання насіння. Спеціальний шар сприяє гарному росту рослин, що в майбутньому забезпечить рівномірний і красивий газон.
 • Не вимагає великих затрат часу та ручної праці, а також постійного контролю зволоження в період зростання. Тоді як при самостійному посіві, необхідно постійно контролювати ступінь зволоження та добрива.
 • Захищає насіння від таких зовнішніх негативних факторів як вимивання, вивітрювання і поїдання птахами. Тому озеленена територія буде мати неперевершений вигляд без лисин.
 • Може застосовуватися для відновлення вже існуючих газонів, заповнюючи слабкі місця. Таким чином, утворюється здоровий і красивий газон.
 • Вирізняється швидкістю виконання робіт та дешевизною.

Якщо у Вас виникли питання, зверніться до наших спеціалістів в зручний для Вас спосіб або замовте «Зворотній дзвінок» на нашому сайті, і ми зателефонуємо Вам найближчим часом!