Заказать звонок
01 Собственный автопарк спецтехники на всех этапах проекту.
02 Весь комплекс услуг от команды профессионалов
03 Профессиональный подбор материалов под необходимый бюджет
04 Консультация на всех этапах строительства и после его завершения
Дом с ухоженной усадьбой
Невероятное на участке

Последовательность разработки проекта ландшафтного дизайна Работу над проектом благоустройства и озеленения территории обычно ведут в два этапа - подготовительный и собственно, проектирование.

Последовательность работы выглядит следующим образом:

 • ИСХОДНЫЕ ДАННЫЕ ДЛЯ ПРОЕКТИРОВАНИЯ
 • ЭСКИЗНЫЙ ПРОЕКТ
 • АРХИТЕКТУРНО-ПЛАНОВОЕ ЗАДАНИЕ
 • РАБОЧАЯ ДОКУМЕНТАЦИЯ
 • ИДЕЯ - ХУДОЖЕСТВЕННЫЙ ОБРАЗ
Чем GreenBudService выгодно отличается
от БОЛЬШИНСТВА компаний на рынке строительства полей?
Гарантийные обязательства до и после введения в эксплуатацию
Мы уверены в нашей качества, поэтому вы принимаете объект после тестирования
Наличие собственного оборудования и команды профессионалов
Позволяют выполнять работы качественно и быстрее других
Весь комплекс работ по строительству и ухода за полями
Наш сервис позволит не беспокоиться за постоянный поиск подрядчиков
Современные технологии строительства по евростандарту
Опыт и работа с евро. партнерами позволяют строить с высокими показателями
Лояльные цены для любого вашего креативного проекту
Выбор материалов под ваш бюджет позволит приятно вас удивить широким ассортиментом
  Ландшафтний дизайн

   

  Ландшафтний дизайн – це мистецтво реалізації найоригінальніших задумів для естетичного та функціонального облаштування територій. Процес передбачає комплекс заходів, починаючи від очищення ділянки, закінчуючи підбором рослин, вибором освітлення.

  Розробка ландшафтного дизайну не тільки прикрасить ваш дім, але й допоможе правильно організувати функціональні зони. Наприклад, кущі можуть слугувати як огорожа, що відділяє одну частину території від іншої (а головне – робить це красиво, без металевих конструкцій, бетону та інших неприродних матеріалів); а газон відповідного сорту може стати основою для футбольного мініполя чи дитячого майданчика. А що стосується справжніх поціновувачів краси, то послуги ландшафтного дизайнера – це можливість втілити найфантастичніші ідеї в життя.

  Які послуги з благоустрою території ми надаємо?

  • Проєктування

  Будь-які ландшафтні роботи розпочинаються зі створення плану. На цьому етапі важливо визначити основні завдання дизайнерського проєкту, виокремити функціональні зони та обрати елементи благоустрою відповідно до них. Наприклад, встановлення маленьких водоспадів передбачає попередні роботи з проведення водопостачання до обраної точки, прокладання труб, гідроізоляцію і т.д. Все це береться до уваги при створенні плану дизайну садової ділянки.

  • Автоматичний полив

  Рослинні насадження потребують постійного поливу. Господарі не завжди мають змогу робити це вчасно та правильно. Саме тому необхідно створити систему автополиву. Всі труби пролягають під землею, а розприскувач на газоні майже непомітний. Система повністю підлаштовується під потреби конкретного проєкту.

  • Озеленення

  Це найбільш творча частина роботи. Вибір сортів газону, кущів, квітів та інших зелених насаджень дуже великий. Ще більше можливостей відкривається при творчому поєднанні різних кольорів, розмірів та форм. Озеленення території – це справжнє мистецтво. Воно потребує неабиякої фантазії, уяви та творчого підходу. Ось чому послуги ландшафтного дизайнера так ціняться сьогодні.

  • Малі архітектурні форми

  Архітектурні об’єкти в дизайні грають важливу роль. Цей перелік включає альтанки, лавки, печі барбекю, мостики та багато іншого. Вони слугують як елементом декору, так і важливим компонентом відпочинку на подвір’ї. Важливо, щоб їхнє розташування з технічної точки зору було правильним та водночас приносило естетичне задоволення.

  • Доріжки

  Компанія пропонує послуги укладання доріжок з різних матеріалів.  Клієнти можуть вибирати стилі, розміри та самостійно прокладати їх на плані. Використовуються такі матеріали як цегла, бруківка, дерево, бетон та ін.

  • Деталі

  Досконалість складається з дрібниць. У вашому проєкті може бути все, що завгодно: вазони, фігурки, гамаки, садові гойдалки, глечики та багато інших деталей.  Гармонійне поєднання всіх цих елементів створить неповторний краєвид під самісіньким вікном вашої оселі.

  • Освітлення

  Із заходом сонця ваш  сад може поглинути темрява. Це не лише створює незручності під час вечірніх прогулянок, але й зовсім несправедливо відносно тієї краси, що панує там. Організуйте освітлення у дворі та насолоджуйтеся теплими вечорами в компанії близьких та рідних.

  • Дренажна система

  Дощові води можуть стати серйозною проблемою. Надмірна вологість шкідлива для деяких видів рослин, до того ж вода може вимивати  декоративне каміння та псувати дизайнерські елементи. Система дренажу ретельно планується та обов’язкового позначається на плані. Це механізм взаємопов’язаних труб, у які через решітки та водостічні труби  потрапляє дощова вода та виводиться у спеціально відведене місце.

  Етапи реалізації ландшафтного дизайну

  1. Виїзд спеціаліста на локацію, огляд території;
  2. Аналіз ґрунту;
  3. Розробка проєкту на основі побажань клієнта;
  4. Затвердження кошторису, підписання договору;
  5. Підготовка ділянки до благоустрою, прибирання території, видалення зайвих об’єктів;
  6. Зонування території, прокладання дренажних систем;
  7. Озеленення території;
  8. Встановлення освітлення;
  9. Здача об’єкта.

  На кожному етапі ми проводимо консультацію. Клієнти отримують повний спектр інформації щодо переваг та недоліків тих чи інших видів рослин, деталей та архітектурних елементів. Спеціалісти допомагають розібратися в розмаїтті пропозицій та обрати варіант, який підходить найбільше.

  Чому варто обрати саме нас?

  • Унікальність. Ми уникаємо копіювання проєктів. Індивідуальність кожного клієнта важлива для нас. Ми лише допомагаємо людям втілювати їхні мрії у життя.
  • Досвід. Наша компанія за роки своєї роботи зуміла завершити не один успішний проєкт. Здобутий досвід допомагає нам щоразу вдосконалюватися та реалізовувати найскладніші задуми.
  • Якість. Компанія цінує власну репутацію, саме тому ми ретельно підходимо до виконання всіх завдань. Ми беремо участь в створенні ландшафтного дизайну від самого початку до закінчення всіх робіт.

   

   

  Читать далее