Замовити дзвінок
01 Власний автопарк спец. техніки на всіх етапах проєкту.
02 Весь комплекс послуг від команди професіоналів
03 Професійний підбір матеріалів під необхідний бюджет
04 Консультація на всіх етапах будівництва та після його завершення
Дом с ухоженной усадьбой
Cистеми автоматичного поливу
Система автотоматичного поливу — це комплекс сучасних комп’ютеризованих інженерних елементів, які забезпечують зрошування території. Система повністю автоматизована, втручання інженерів потрібно лише на етапі програмування системи.
Чим GreenBudService вигідно відрізняється
від БІЛЬШОСТІ компаній на ринку будівництва полів?
Гарантійні зобов'язання до і після введення в експлуатацію
Ми впевнені в нашій якості, тому ви приймаете об'ект після тестування
Наявність власного обладнання та команди професіоналів
Дозволяють виконувати роботи якісніше та швидше за інших
Весь комплекс робіт по будівництву та догляду за полями
Наш сервіс дозволить не перейматися за постійний пошук підрядників
Сучасні технології будівництва по євростандарту
Досвід та робота з євро. партнерами дозволяють будувати з найвищими показниками
Лояльні ціни для будь- якого вашого креативного проєкту
Вибір матеріалів під ваш бюджет дозволить приємно вас здивувати широким асортиментом
  Що таке автоматичний полив в ландшафтному дизайні?

   

  Встановлення системи автополиву значно полегшує догляд за трав’яним покривом:

  • Волога розподіляється рівномірно;
  • Газон отримує вологу вчасно та у потрібній кількості.

  Якщо ви не бажаєте самостійно здійснювати догляд або вам бракує часу на це, то купити систему автополиву – це найкраще рішення. Однак це лише половина справи. Найважча частина роботи складається з правильного проєктування та монтажу всіх елементів системи поливу в ландшафтному дизайні. Наші спеціалісти до ваших послуг!

  Які існують типи автополивів?

  • Крапельний автополив. Своїми руками вам навряд чи вдасться реалізувати цей метод так, щоб отримати максимальну користь. Тому радимо звертатися до спеціалістів. Це система з пов’язаних шлангів та стрічок, які оперізують всю ділянку та пролягають на поверхні. По всій їхній довжині розміщені отвори для скапування крапель води. Механізм передбачає економне використання води та ефективне зволоження трав’яного покриву.
  • Дощовий автополив. Система нагадує справжній дощ і поливає рослини зверху. Підходить для клумб, газонів і полів. Труби прокладаються під землею та з’єднують розприскувач з джерелом води (наприклад, свердловиною). Регулювання дощового автополиву зручне у використанні. Можна визначити радіус, інтенсивність та час розприскування.
  • Внутрішньоґрунтовий автополив. Складається з системи труб, які пролягають під землею. Характеризується економічним використанням води. Часто його застосовують в теплицях для живлення таких рослин як кущові троянди.

  Що таке дренажні системи?

  Дренажна система – це система взаємопов’язаних труб і колодязів, які монтуються під шаром ґрунту. Матеріалом для них може слугувати:

  • пластмаса;
  • азбестоцемент;
  • полімер;
  • поліетилен.

  Встановлення дренажних систем необхідне для:

  • зниження рівня ґрунтових вод;
  • виведення надлишків води з території садиби.

  Діаметр труб коливається від 50 до 400 мм. Отвори захищені спеціальним фільтрувальним матеріалом.

  Чому так важливо встановити дренажну систему?

  Проливні дощі та паводки сприяють скупченню вологи на подвір’ї (якщо не призводять до утворення калюж). Це створює незручності.

  По-перше, самим власникам некомфортно ходити по вологому ґрунту чи бруківці. По-друге, надмірна волога спричиняє появу сирості, псує фундамент будинку. По-третє, вода може стати причиною гниття декоративних рослин та знищення газону.

   

  Який тип дренажної системи вибрати?

  • Поверхневий дренаж. Використовується для збору та відведення дощової та талої води з поверхні доріжок та відкритих веранд, а також дахів за допомогою зливової каналізації. Розташовується на глибині 70-100 см. Відкрита поверхнева дренажна система має вигляд вузької довгої решітки (лінійний водовідвід) або квадратної решітки (точковий дренаж).
  • Глибокий дренаж. Застосовують на ділянках, розташованих у низовині або з підвищеною вологістю. Якщо ви думаєте, що встановити глибокий дренаж своїми руками легко, то ви помиляєтеся. Система складається з мережі труб, розташованих глибоко під землею та відповідним кутом нахилу; також використовуються відстійні колодязі. Монтаж глибокого дренажу потребує точних розрахунків. Навіть незначні похибки можуть зіпсувати роботу всієї системи.
  • Пристінний дренаж. Встановлюється навколо підвального приміщення. Глибина залягання визначається глибиною фундаменту.
  • Кільцевий дренаж. Розташовується навколо фундаменту будинку на відстані 1 м від нього. Використовується для захисту підвальних приміщень від надмірної вологи.

  Штучні водойми

  Справжньою родзинкою вашого саду чи подвір’я стануть штучні водойми. Тільки уявіть, що ви відчиняєте двері будинку й опиняєтеся у задньому дворі своєї садиби, а там – справжній оазис. Крім того, окрім звичної флори, ви можете збагатити свій дім фауною, завівши золотих рибок у домашньому мініставку. А скільки насолоди ви отримаєте спекотного літнього дня, сидячи біля нього та насолоджуючись дзюрчанням води.

  • Садові ставки. Це найпопулярніше дизайнерське рішення, яке потребує мінімального догляду. Якщо ви вже цікавилися як встановити садовий ставок, то, мабуть, помітили, що він є самостійною екосистемою, яка потребує мінімального втручання, а значить і витрат. Обов’язковими природними компонентами є риби, рослини та каміння, а за функціонування та очищення води відповідають технічні пристрої.
  • Штучний водоспад. Система працює шляхом рециркуляції води. Існують тисячі варіантів дизайнерських рішень: круті й пологі водоспади, для дому й комерційних установ. Якісний монтаж системи гарантує довгу, безперебійну роботу.
  • Декоративний фонтан – це проста в обслуговувані декоративна споруда, що стане окрасою вашої присадибної ділянки. Працює шляхом подачі води з резервуара нагору до форсунок. Різноманітні насадки створюють незабутній ефект розпилення води, яка, падаючи, потрапляє знову в резервуар, забезпечуючи циклічність процесу.
  Читать далее