Замовити дзвінок
01 Власний автопарк спец. техніки на всіх етапах проєкту.
02 Весь комплекс послуг від команди професіоналів
03 Професійний підбір матеріалів під необхідний бюджет
04 Консультація на всіх етапах будівництва та після його завершення
Дом с ухоженной усадьбой
Cистеми автоматичного поливу
Система автотоматичного поливу — це комплекс сучасних комп’ютеризованих інженерних елементів, які забезпечують зрошування території. Система повністю автоматизована, втручання інженерів потрібно лише на етапі програмування системи.
img
Чим GreenBudService вигідно відрізняється
від БІЛЬШОСТІ компаній на ринку систем автоматичного поливу?
Гарантійні зобов'язання до і після введення в експлуатацію
Ми впевнені в нашій якості, тому ви приймаете об'ект після тестування
Наявність власного обладнання та команди професіоналів
Дозволяють виконувати роботи якісніше та швидше за інших
Весь комплекс робіт по будівництву та догляду за автоматичним поливом
Наш сервіс дозволить не перейматися за постійний пошук підрядників
Сучасні технології будівництва по євростандарту
Досвід та робота з євро. партнерами дозволяють будувати системи автоматичного поливу з найвищими показниками
Лояльні ціни для будь- якого вашого креативного проєкту
Вибір матеріалів під ваш бюджет дозволить приємно вас здивувати широким асортиментом
  Переваги систем автополиву

  Якісна система автополиву дозволяє забути про важку фізично, рутинну роботу і не турбуватися про стан рослинності на території. Звичайно ж, все це можна отримати завдяки правильному вибору технічних елементів, коректному монтажу та продуманому налаштуванню. Багато городників та садівників все частіше відзначають позитивні особливості подібного рішення, причому серед них особливо виділяють:

  • можливість налаштування необхідних режимів поливу, що залежать від вибраного типу рослини;
  • значне підвищення якості зволоження;
  • зниження витрати води;
  • можливість створення умов для повноцінного поливу навіть важкодоступних точок;
  • захист рослинності від пересихання;
  • автоматизацію процесу;
  • можливість визначення періодичності розбризкування води.

  Етапи створення системи автоматичного поливу

  Проект

  Звичайно, процес створення системи автополиву проводиться у кілька етапів. Спочатку необхідно скласти докладний план території та відзначити вже наявні об'єкти. Схема містить інформацію, що стосується зон поливу, джерел водопостачання, чагарників та дерев. Можна також подбати про створення схеми автополиву, тому фахівці компанії GreenBudService (Київ) промальовують усі траси магістральних трубопроводів. Враховуються моменти, пов'язані з водою, у тому числі й установка зливів, а також крапельної системи. На даному етапі не обійтися без розрахунку, адже важливо визначити потрібну довжину всіх труб, а також кількість точок зрошення.

  Монтаж

  Найчастіше монтаж може здійснюватися кількома способами. Труби укладаються на землі в тому випадку, коли замовник хоче здійснювати полив протягом одного сезону. Ближче до настання холодів система легко демонтується, дозволяючи тим самим захистити її від крадіжки будь-яких пошкоджень.

  Під землею монтуються ті варіанти, які використовуватимуться досить тривалий час. Найчастіше труби прокладаються на глибину щонайменше 30 см. Для подібних цілей використовуються пластикові труби, які не покриваються корозією, відрізняються низьким внутрішнім опором, а також безпроблемно встановлюються. Щоб труба могла впоратися з низькими температурами, у нижній точці формуються умови для скидання води.

  Обслуговування

  Сервісне обслуговування забезпечує:

  • повноцінну консервацію та реконсервацію автополиву;
  • перевірку кожного елемента конструкції, а також усунення будь-яких неполадок;
  • покращення поливної частини за допомогою додаткових пристроїв.

  Співробітники нашої компанії мають усі необхідні пристрої та знання для повноцінного обслуговування системи та її своєчасної модернізації.

  Монтаж автоматизованої системи поливу

  Підготовчі роботи

  В даному випадку мається на увазі розмітка території, оскільки після приїзду на ділянку інженер здійснює подібну процедуру за допомогою розташування міток та натягування ниток. Завершивши розбивні роботи, робітники можуть приступати до процесу вилучення ґрунту.

  Копка траншей

  Бригада копає точно за розміткою. Оскільки інженери грамотно виконують всі необхідні підготовчі роботи, землекопи роблять своє завдання грамотно і якісно. Якщо на території вже є висаджений газон, то найчастіше родючий шар акуратно піднімається і складається на плівку, що пропускає повітря.

  Прокладання трубопроводу та кабелю електрики

  Фахівці максимально серйозно ставляться до процесу прокладання електричного кабелю, а також встановлюють усі необхідні електромагнітні клапани. Прокладання трубопроводу дозволяє подбати про максимально продуктивний та безпечний спосіб передачі води.

  Монтаж точок поливу

  Щоб визначити кількість точок поливу, необхідно взяти до уваги матеріал трубопроводу, його діаметр та довжину, а також особливості рельєфу. Важливо відзначити, що багато дощувачів мають найрізноманітніші потужності, тому для рівномірного поливу слід вибирати однотипні моделі. Фахівці здійснюють встановлення точок поливу досить швидко, виконуючи всі маніпуляції згідно з проектом.

  Монтаж гідранту

  Під поняттям водяного гідранту мається на увазі спеціальний вузол, завдяки якому гарантується легке та швидке підключення до загальної системи водопостачання. Найчастіше подібні водяні розетки встановлюються під землею, щоб вони не ушкоджували газонокосарку під час роботи та не заважали естетичності ландшафтного дизайну. Сьогодні на ринку представлені автоматичні гідранти та моделі у пластиковому корпусі, тому відповідний варіант залежить від кожного індивідуального випадку.

  Монтаж контролера поливу та датчика дощу

  Фахівці радять встановити контролер на рівні очей, а також приділити особливу увагу надійності кріплення. Датчик дощу нерідко закріплюється на будь-якій височині або кутку даху будівлі, головне, щоб не було будь-яких перешкод, що перекривають попадання дощу. Для установки як датчика, так і самого контроллера використовуються монтажні стрічки, саморізи, дюбеля та інші надійні засоби кріплення.

  Установка та підключення насосної станції та накопичувача

  Процес обв'язування насосного обладнання рекомендується проводити, не забуваючи зберігати зручність пересування у процесі обслуговування. Під час обв'язування потрібно вивести труби по стіні, використовуючи оцинковані хомути як фіксатори. Фільтри для грубої очистки або сітчасті варіанти чудово підійдуть для позбавлення води від зайвого при заборі з водойми. У передній частині конструкції магістралі, що всмоктує, рекомендується використовувати зворотний клапан.

  Налагодження та запуск системи, налаштування форсунок

  Виконуючи стартовий запуск, важливо звернути увагу на роботу насоса та подбати про налаштування реле тиску. Така маніпуляція дозволить створити умови для стабільного функціонування насоса. Щоб налаштувати тиск, потрібно знайти на механічному реле дві пружини. Важливо спостерігати за рівнем тиску повітря в гідробаці та періодично підкачувати у разі потреби. Наступний крок полягає у повноцінному налаштуванні форсунків кожної зони поливу. Потрібно визначити сектор та дальність розповсюдження води. Площа впливу дощувача повинна відповідати особливостям планування та представленій схемі.

  Консервація системи

  Сама собою процедура консервації передбачає порятунок наземного і підземного трубопроводу від залишків вологи та її підготовку до зимових морозів. Процедура вважається обов'язковою, оскільки з її допомогою можна подбати про збереження електромагнітних клапанів, труб та комплектуючих. Процес консервації досить простий:

  • Для початку необхідно вимкнути програму автоматичного зрошення;
  • Після цього слід перекрити центральний кран подачі води;
  • Потім потрібно відключити насосну станцію і позбутися води, що накопичилася в насосі;
  • Після рекомендується відкрити зливні вентилі та злити воду з накопичувального бака;
  • Важливо не забути про продування системи повітрям під тиском 4-6 бар;
  • Переконавшись у цьому, що це елементи висохли, крани можна закрити;
  • Металеві деталі, які нерідко розташовуються на гідрантах та спринклерах обробляються спеціальною речовиною з антикорозійним складом;
  • Для накриття надземних частин використовують пластикові ковпаки.

  Фахівці компанії «GreenBudService» (Київ) є справжніми експертами у своїй справі, які працюють над благоустроєм територій далеко не перший рік, тому дбають не лише про організацію систем автоматичного поливу, а й про організацію водовідведення, освітлення, створення ландшафтного дизайну, а також надають послуги з догляду за ділянкою.

  Читать далее