Замовити дзвінок
01 Власний автопарк спец. техніки на всіх етапах проєкту.
02 Весь комплекс послуг від команди професіоналів
03 Професійний підбір матеріалів під необхідний бюджет
04 Консультація на всіх етапах проєктування та після його завершення
Дом с ухоженной усадьбой
Неймовірне на ділянці

Послідовність розробки проекту ландшафтного дизайну Роботу над проектом благоустрою і озеленення території зазвичай ведуть в два етапи — підготовчий і власне, проектування. Послідовність роботи виглядає наступним чином:

 • ВИХІДНІ ДАННІ ДЛЯ ПРОЕКТУВАННЯ
 • EСКІЗНИЙ ПРОЕКТ
 • АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНОВЕ ЗАВДАННЯ
 • РОБОЧА ДОКУМЕНТАЦІЯ
 • IДЕЯ — ХУДОЖНІЙ ОБРАЗ
img
Чим GreenBudService вигідно відрізняється
від БІЛЬШОСТІ компаній на ринку ландшафтного проєктування?
Гарантійні зобов'язання до і після введення в експлуатацію
Ми впевнені в нашій якості, тому ви приймаете об'ект після тестування
Наявність власного обладнання та команди професіоналів
Дозволяють виконувати роботи якісніше та швидше за інших
Весь комплекс робіт по будівництву та догляду за полями
Наш сервіс дозволить не перейматися за постійний пошук підрядників
Сучасні технології будівництва по євростандарту
Досвід та робота з євро. партнерами дозволяють будувати з найвищими показниками
Лояльні ціни для будь- якого вашого креативного проєкту
Вибір матеріалів під ваш бюджет дозволить приємно вас здивувати широким асортиментом
  Що таке ландшафтний проект і навіщо він потрібний

  Як ландшафтний проект слід сприймати спеціальний комплект креслень, який детально відображає всі компоненти ландшафтного дизайну. Йдеться не лише про естетичне оформлення, а й про продумування та опрацювання освітлення, системи водовідведення, підпірних стінок, водойм, поливу тощо. Фахівці компанії Greenbud Service проаналізують усі вихідні моменти (специфіку рельєфу, особливості клімату, гідрогеологічні особливості, вид будівництва тощо) і почнуть працювати над ландшафтом, враховуючи побажання замовника.

  Грамотно продуманий ландшафтний проект дозволить втілити у реальність погляди клієнта, а також створити загальну картину, що впливатиме на сприйняття прибудинкової території. Будучи головним документом, проект відображає особливості процесу, обсяг та терміни робіт, що виконуються, а також їх послідовність. Ретельність розробки визначає якість реалізації.

  Етапи ландшафтного проектування

  Технічне завдання проектування

  Робота починається з того, що замовник дає зрозуміти виконавцю, що хоче бачити на ділянці. Якщо людина не має жодних ідей, можна йти від зворотного і вказати моменти, які напевно не припадають до душі. Будь-яка інформація вплине на досягнення взаєморозуміння та отримання відмінного результату.

  Важливо заповнити анкету, в якій повинні бути представлені загальні відомості щодо розташування ділянки, її розмірів, наявності побудов, дерев, специфіки рельєфу, кількості мешкаючих людей, домашніх тварин. Також можна вказати бажані елементи благоустрою, озеленення, а також додаткову інформацію та особливі побажання.

  Топографічна зйомка ділянки

  Великомасштабна топографічна зйомка вважається кропітким процесом, що дозволяє отримати матеріали для формування цифрової моделі території. Цей етап є важливим для отримання природного навколишнього середовища, оскільки кожна ділянка має свої особливості рельєфу, які необхідно врахувати під час розробки ландшафтного дизайну.

  Варто зазначити, що топографічна зйомка є невід'ємною у разі наявності на земельній ділянці великих ярів та ухилів, а також збереження рослинності чи інших важливих елементів. Якщо ділянка повністю порожня і на ній немає жодної рослинності, а рельєф не особливо виражений, топографія є необов'язковою, але на даний момент детально обговорюється з фахівцями в кожному індивідуальному випадку.

  Ідея

  Завдяки формуванню концепції ландшафтного проекту вдається отримати базу для проектування та прийняття подальших рішень. Саме ідея є головним елементом, з якого починається розробка ландшафтного проекту. Найчастіше як база використовується певний стиль, але співробітники компанії Greenbud Service (Київ) завжди готові приймати виклики будь-якої складності та допоможуть створити унікальну оригінальну ідею для реалізації.

  Генплан

  Генплан є кресленням, що відображає розташування всіх запланованих та існуючих об'єктів на території. Йдеться про сад, квітник, будинок, паркування, господарські споруди тощо. Зазначений план може доповнюватися спеціальними пояснювальними записками, кресленнями та схемами. З його допомогою вдається визначити межі та розміри функціональних зон, розмістити всі об'єкти максимально оптимально, врахувати особливості та спланувати розташування інженерних мереж.

  Дендроплан

  План має на увазі позначення рослин, які або потрібно зберегти, або пересадити, або видалити. Позначки наносяться на кресленні максимально точно, причому разом із дендропланом створюються документи, в яких перераховуються рослини з наданими номерами.

  Посадковий план

  На даному етапі формується таблиця рослин, які висаджуватимуться на ділянці. Кожен елемент є власником певного номера, що відповідає асортиментній відомості рослин. У цій ситуації фахівець повинен максимально грамотно продумати розташування моментів та порадитися з власником ділянки, отримати довідки чи схвалення.

  План поливу

  Зазначений план складається із схеми поливальної системи, особливостей розташування та кількості зон. У процесі розробки звертається особлива увага на крарепьний полив та схему секторів розбризкування. Кошторисна частина, що складається з ціни на матеріали та роботу, також є невід'ємним компонентом.

  Схема ландшафтного освітлення

  У процесі розробки формується візуальна мережа розміток, що відображає особливості розміщення ландшафтних світильників, а також їх типи. На даному етапі важливо визначитися з кількістю та видом, а якщо клієнт побажає, співробітники компанії підберуть різноманітні варіанти світильників, які відповідають особливостям стилістики саду.

  План дорожньо-стежкової мережі

  За допомогою цього плану можна одразу визначити території для мощення доріжок на ділянці та позначити площу покриття. Найчастіше тип матеріалу залежить від навантаження, адже території для барбекю та стоянки для авто матимуть різний ваговий тиск.

  Малі архітектурні форми

  Слід максимально серйозно поставитися до підбору скульптур, декоративних водойм, ваз, фонтанів, лав, парапетів тощо. Об'єкти схематично наносяться на план, причому особливості розміщення залежать від ландшафтної специфіки, стилістики саду та подібних особливостей.

  Ескізування

  На даному етапі більш детальна увага приділяється ескізу водойми, альтанок на ділянці паркового куточка, лав, кам'янистого саду, декоративного містка та гірки. Необхідно грамотно декорувати територію та підкреслити особливості ландшафтної стилістики на самому ескізі.

  Кошторис

  Кошторис повинен включати вартість будівництва та проектування, обладнання та матеріалів, а також посадкового матеріалу, який був використаний для озеленення.

  Ціна ландшафтного проекту

  Ціна багато в чому залежить від обсягів робіт (скільки соток займає територія), а також персоналізованих побажань замовника. Досвідчені співробітники компанії (дизайнери та інші фахівці) із задоволенням вислухають клієнта, проаналізують отримані відомості та нададуть приблизну ціну реалізації всього описаного. У будь-якому випадку, ландшафтне проектування не розпочнеться без уточнення всіх моментів та формування повноцінного плану, що стосується як ціни, так і необхідних процедур.

  Замовити ландшафтне проектування

  Стати задоволеним клієнтом компанії Greenbud Service Київ та замовити ландшафтне проектування, будівництво футбольних полів, ручний та механізований посів газонів, благоустрій, ландшафтний дизайн, водойму та встановлення дренажних систем може абсолютно кожен. Для цього необхідно просто скористатися представленою контактною інформацією або замовити дзвінок, вказавши ім'я, телефон і свій коментар.

  Читати далi