Замовити дзвінок
01 Власний автопарк спец. техніки на всіх етапах проєкту.
02 Весь комплекс послуг від команди професіоналів
03 Професійний підбір матеріалів під необхідний бюджет
04 Консультація на всіх етапах будівництва та після його завершення
Дом с ухоженной усадьбой
ЕТАПИ СТВОРЕННЯ ГАЗОННОГО ПОКРИТТЯ

Перед початком роботи ми уважно вивчаємо потреби клієнта та консультуємо, який вид газону йому краще обрати в залежності від особливостей території, об'єму робіт, ландшафтного рішення, наявності системи поливу та іншого. В разі замовлення проекту спеціаліст безкоштовно здійснить всі необхідні заміри.

 • КОНСУЛЬТАЦІЯ ТА ВИЇЗД СПЕЦІАЛІСТА НА ОБ’ЄКТ
 • КОШТОРИС ТА ПОГОДЖЕННЯ
 • ПІДГОТОВКА ТЕРИТОРІЇ
 • ПОСІВ АБО УКЛАДКА
 • ОБСЛУГОВУВАННЯ
img
Чим GreenBudService вигідно відрізняється
від БІЛЬШОСТІ компаній на ринку газонів?
Гарантійні зобов'язання до і після введення в експлуатацію
Ми впевнені в нашій якості, тому ви приймаете об'ект після тестування
Наявність власного обладнання та команди професіоналів
Дозволяють виконувати роботи якісніше та швидше за інших
Весь комплекс робіт по облаштуванню та догляду за газонами
Наш сервіс дозволить не перейматися за постійний пошук підрядників
Сучасні технології будівництва по євростандарту
Досвід та робота з євро. партнерами дозволяють будувати з найвищими показниками
Лояльні ціни для будь- якого вашого креативного проєкту
Вибір матеріалів під ваш бюджет дозволить приємно вас здивувати широким асортиментом
  Газон у ландшафтному дизайні

  Гарний газон насиченого зеленого кольору з шовковистою поверхнею вважається базовим елементом у впорядкуванні та озелененні ділянки. Жоден ландшафтний дизайн не обходиться без привабливого газону, який чудово поєднується з різноманітними типами кольорів, включаючи бордюри, рабатки та клумби. Завдяки зеленому кольору трави можна вигідно підкреслити яскраві суцвіття, а також листя декоративного плану як багаторічних, так і однорічних рослин.

  Методи облаштування газонів під ключ

  У сучасних умовах використовується не тільки класичний посів газонної трави, але й пристрій за допомогою гідропосіву та використання готового газону в рулонах. Кожен з варіантів має свої особливості, тому багато залежить від підібраної території, фінансових можливостей та цілей замовника.

  Посів газонної трави

  Посів у Києві повинен здійснюватися на спеціально підготовлену поверхню, доповнену родючим ґрунтом. Подібний традиційний спосіб користується неймовірною популярністю, оскільки за його допомогою можна ефективно підібрати необхідні суміші та сорти злакових трав. Вони відповідають екологічній специфіці локації, водному режиму, рівню освітленості, умовам, ґрунту тощо. Для реалізації подібного методу використовуються спеціальні добрива та технічні можливості. Співробітники компанії «GreenBudService» (Київ) візьмуться за виконання поставленого завдання під ключ незалежно від рівня складності, тому зацікавлений замовник може сміливо звертатися до наших спеціалістів, які мають усі необхідні технічні потужності.

  Гідропосів

  Під поняттям гідропосіву мається на увазі використання спеціального розчину, що розпорошується під тиском на спеціально підготовленій родючій ділянці. Основне завдання полягає у внесенні насіння з поживними речовинами під тиском пульпи. У розчині також містяться в'яжучі присадки і очищена вода. Подібний метод актуальний у разі потреби обробки великої площі, оскільки використовуються технології з високими показниками продуктивності. Більше того, метод актуальний для обробки ярів, схилів доріг та пагорбів. Також варіант нерідко використовується на паркових площах, де досить складно реалізувати класичний посів, а процес укладання рулонного газону не є вигідним з фінансової точки зору.

  Готовий газон у рулонах

  Якщо говорити про укладання газону, то подібний спосіб вважається оперативним і продуктивним для облаштування приватних ділянок. Щоб реалізувати задумане, немає необхідності витрачати чимало часу та сил на підготовку поверхні родючого ґрунту. Найчастіше товщина зрізаного дерну не перевищує 3 см. Що стосується ваги 1 рулону, то він визначається рівнем вологості. Оскільки до самого ґрунту не висувається жодних строгих вимог, чимала увага приділяється якості рулонів газону. Трава має рівномірне забарвлення, високу щільність, рівні краї, а також відсутність будь-яких розривів.

  Етапи облаштування газону

  Підготовка

  Спочатку необхідно зазначити, що грамотний вибір ділянки для посадки є базовим моментом, що впливає на фінальний результат. Висаджувати газон можна як на території без тіней, так і на тих ділянках, де великі рослини та споруди створюють тінь на 2-4 години на день. Потрібно звернути увагу до певних параметрів.

  • Для посіву газонної трави, гідропосіву або викладання рулонного газону рекомендується вибирати майданчик з певними показниками рівності;
  • Для класичного газону не рекомендується використовувати території, де накопичуються талі або дощові води;
  • Запущені та неперероблені ґрунти, які не піддаються покращенню за допомогою використання спеціальної техніки та внесення підживлення, також не підійдуть, оскільки на процес культивації необхідно витратити чимало часу;
  • Багато травосумішей містять велику кількість тіньовитривалих рослин, тому для успішної співпраці з «GreenBudService», рекомендується обговорити різноманітні моменти, описати свої уподобання та послухати погляди та побажання фахівців.

  Сам процес підготовки передбачає очищення ділянки від каміння, бур'янів та сміття. Після цього необхідно перекопати грунт на глибину близько 25 см. Наступний крок полягає у внесенні в структуру грунту певних добавок, що впливають на стан грунту. Після цього рекомендується внести на поверхню органічні добрива і перекопати ґрунт. Варто відзначити, що всі вищезгадані процедури слід проводити за 1 місяць до процесу розрівнювання грунту.

  Вирівнювання ділянки

  Вирівнювання може бути первинним та фінальним. Перша процедура проводиться після внесення мінеральних добрив. Її можна реалізувати за допомогою мотокультиватора, мотоблоків або лопати та граблями. Багато залежить від площ території. Особлива увага приділяється тому, щоб розбити всі груди землі, отримавши однорідну пухку землю. Що стосується фінального розрівнювання, воно проводиться з використанням рівної дошки, яка транспортується дільницею і дозволяє впоратися навіть з западинами та піднесеннями, отримуючи ідеально рівний майданчик.

  Облаштування газону

  Процедура облаштування газону залежить від вибраного методу, адже якщо віддати перевагу класичному посіву газону, то для нього вибираються спеціальні травосуміші, здійснюється процес посіву, проводиться загортання граблями, укочування садовим котком та рясний полив. Що рулонного газону, то спочатку він змочується невеликою кількістю води, вистилається на територію, перекочується садовим катком і поливається. Якщо говорити про гідросів, то в даному випадку мається на увазі розпилення заздалегідь підготовленої суміші під тиском в радіусі 70 м. Причому відбувається повноцінне поширення не тільки самого насіння, але і велика кількість необхідних поживних речовин.

  Догляд за газоном

  На проростання знадобиться близько 20 днів, і лише потім можна сміливо починати проводити повноцінні процедури догляду. Щоб захистити територію від пересихання ґрунту та птахів, рекомендується покрити її нетканим матеріалом. Як тільки з'являться сходи, можна сміливо позбавлятися такого укриття. Без необхідної вологи насіння не проросте, тому бажано використовувати дощувальні установки або дрібні розпилювачі. Сильний струмінь може нашкодити рослинам, що не зміцніли, перевагу слід віддати дрібним розсіювачам.

  Прикочування можна робити після того, як трава підніметься на 5 см, при цьому важливо використовувати найлегший за вагою каток. Високе скошування можна провести після досягнення висоти трави в 10 см. Після стрижки можна приступати до внесення підгодівлі, поливу, періодичної аерації. При цьому важливо розуміти, що навіть у разі пророблення всіх необхідних маніпуляцій, побачити густий і щільний газон можна буде через 6-8 тижнів.

  читати далi