Замовити дзвінок
01 Власний автопарк спец. техніки на всіх етапах проєкту.
02 Весь комплекс послуг від команди професіоналів
03 Професійний підбір матеріалів під необхідний бюджет
04 Консультація на всіх етапах проєктування та після його завершення
Дом с ухоженной усадьбой
Неймовірне на ділянці

Послідовність розробки ландшафтного освітлення Роботу над проектом благоустрою і озеленення території зазвичай ведуть в два етапи — підготовчий і власне, проектування. Послідовність роботи виглядає наступним чином:

 • ВИХІДНІ ДАННІ ДЛЯ ПРОЕКТУВАННЯ ОСВІТЛЕННЯ
 • EСКІЗНИЙ ПРОЕКТ
 • АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНОВЕ ЗАВДАННЯ
 • РОБОЧА ДОКУМЕНТАЦІЯ
 • IДЕЯ — ХУДОЖНІЙ ОБРАЗ
img
Чим GreenBudService вигідно відрізняється
від БІЛЬШОСТІ компаній на ринку ландшафтного освітлення?
Гарантійні зобов'язання до і після введення в експлуатацію
Ми впевнені в нашій якості, тому ви приймаете об'ект після тестування
Наявність власного обладнання та команди професіоналів
Дозволяють виконувати роботи якісніше та швидше за інших
Весь комплекс робіт по ландшафтному освітленню
Наш сервіс дозволить не перейматися за постійний пошук підрядників
Сучасні технології будівництва по євростандарту
Досвід та робота з євро. партнерами дозволяють будувати з найвищими показниками
Лояльні ціни для будь- якого вашого креативного проєкту
Вибір матеріалів під ваш бюджет дозволить приємно вас здивувати широким асортиментом
  Етапи створення ландшафтного освітлення

  Незважаючи на те, що ландшафтне освітлення вважається частиною відповідного дизайну, воно виконує чітко окреслені функції. Йдеться про створення певного рівня освітлення, завдяки якому людина може чудово зберігати орієнтацію та почуватися впевнено, перебуваючи на території.

  Більше того, грамотне освітлення забезпечує безпеку, а також сприяє отриманню декоративно-художнього оформлення простору у певному стилі. Ще одним завданням ландшафтного освітлення є продумана комбінація об'єкта з особливостями навколишньої території.

  Проект

  • Для початку фахівці компанії приділяють особливу увагу передпроектній підготовці, яка передбачає відвідування ділянки та визначення вартості робіт;
  • Співробітники роблять необхідні виміри, фотографують двір та територію, а також складають схему, на якій відображається детальне розташування доріжок, дерев, водних об'єктів, газонів та будівель;
  • Також обговорюються всі необхідні деталі, що стосуються типу освітлення, колірної гами, виду ліхтарів та специфіки розташування;
  • Потім, ґрунтуючись на схемі та завданні, фахівці створюють проект ландшафтного освітлення, завдяки якому особлива увага приділяється розміщенню кабелів та світильників. Також разом із проектом замовник отримує документацію щодо калькуляції вартості, перерахування необхідних матеріалів та обладнання;
  • Наступний крок полягає у відповідності майбутніх робіт із клієнтом, внесенні корективів у міру необхідності, а також підписання договору.

  Монтаж

  Монтаж вважається найвідповідальнішим етапом, що складається з кількох процедур. Спочатку майстри визначають на ділянці лінії під прокладку кабелю, а також маркують локації для розміщення світильників. Після відбувається викопування досить вузьких траншей, глибина яких не перевищує 70 см. Після закладання броньованого кабелю його засипають, зверху укладають сигнальну стрічку і повністю наповнюють ґрунтом.

  Щоб установка світильників у Києві була проведена максимально якісно, ​​працівники GreenBudService здійснюють монтаж опалубки. У тих локаціях, де будуть вимикачі та розетки, передбачено використання вологозахищених козирків. Майстри також приділяють чимало уваги встановленню автоматичного захисного відключення, проводять усі необхідні роботи з монтажу, а також перевіряють освітлювальну систему на працездатність.

  Обслуговування

  В даному випадку мається на увазі ремонт та заміна несправних установок або їх деталей. Щоб знизити витрати на проведення ремонтних робіт, рекомендується відразу вибирати висококласну світлотехніку, розраховану на тривалий термін експлуатації.

  Якісні пристрої чудово справляються зі значними навантаженнями і не втрачають своєї працездатності навіть в умовах високої вологості та температурних перепадів. У будь-якому випадку, дизайнери та інші фахівці нашої компанії завжди готові надати необхідну допомогу та вирішити будь-які проблеми.

  Способи освітлення ландшафту

  Загальне освітлення ділянки

  Подібний тип підсвічування дозволяє зробити акценти на плануванні території, підкреслити та продемонструвати розміщення базових об'єктів, споруд, під'їзних шляхів та майданчиків. Загальне функціональне підсвічування може формуватися завдяки великій кількості окремих світильників або прожекторам на високих опорах.

  Зелені насадження (клумби, рокарії, дерева, кущі)

  Варто зазначити, що ландшафтне підсвічування дерев, клумби та чагарників здійснюється лише на рівні землі. Якщо йдеться про одиночні посадки, використовувані світильники часто монтуються на стволі або під кроною. Останній варіант гарантує створення відчуття внутрішнього світіння, завдяки чому дерево добре видно навіть за умов повної темряви. Підсвічування зверху дозволить створити відчуття м'якого та мерехтливого місячного світла, а за допомогою фонового підсвічування можна виділити живоплоти, альпійські гірки тощо.

  Будинки та будівлі

  Заливаюче підсвічування

  Заливаюче архітектурне підсвічування відрізняється від звичного, акцентує тим, що використовувані світлові пристрої мають певні характеристики і розташовуються не на самій споруді, а на спеціальних опорах або сусідніх будівлях. Більш того, іноді подібні світильники висвітлюють архітектурну споруду з поверхні ґрунту, а також мають чималу потужність та широкий кут розсіювання світла.

  Локальне підсвічування

  Здійснюється підсвічування не всієї будівлі, а окремих елементів фасаду (оздоблення), причому досягти подібного ефекту можна завдяки спеціальним світильникам спрямованого світла.

  Приховане підсвічування

  Йдеться про монтаж прихованих освітлювальних приладів, які продукують акцентоване світло у різноманітних заглибленнях та нішах.

  Підсвічування водойм

  У цій ситуації використовуються спеціальні точкові або лінійні світильники, що мають особливий ступінь захисту (IP68). Подібні лампочки можуть підсвічувати воду у водоймах та фонтанах, надаючи чимало естетичності за рахунок різних кольорів та відтінків.

  Види застосовуваних ландшафтних світильників

  Наземні світильники

  Саме поняття наземного світильника має на увазі використання спеціального торшера або стовпчика з лампою, що розташована на верхній частині металевої стійки. Подібні пристрої допомагають створити затишну і безпечну обстановку, а також сприяють візуальному розширенню простору. Найчастіше такі об'єкти виготовляються із застосуванням удароміцних матеріалів, що мають необхідний рівень захисту від вологи та пилу.

  Ґрунтові світильники

  Грунтові ландшафтні лампи чудово підходять для підсвічування невеликих дерев та кущів. З їхньою допомогою створюються умови для видимості пішохідних доріжок та проїжджої частини у нічний час доби. Об'єкти користуються неймовірною популярністю завдяки великій різноманітності, а також простоті монтажу.

  Навісні світильники

  Навісні лампи часто підходять для освітлення прибудинкової території, також грають роль естетичного доповнення ділянки. Найчастіше їх можна зустріти на альтанках, верандах та терасах. Вироби підбираються під стилістичне напрямок інтер'єру і можуть виступати як декоративні акценти.

  Підводні світильники

  Підводні лампочки виготовляються із герметичних матеріалів, які максимально стійкі до корозійних процесів. Багато моделей для ілюмінації управляються за допомогою пультів, що дозволяють насолодитися світломузикою в штучному водоймищі і навіть створити різноманітні колірні ефекти. Найчастіше подібні рішення кріпляться до стін водойми в шаховому порядку через кожні 1,5-2 метри. Як би там не було, співробітники студії «GreenBudService» із задоволенням проконсультують потенційного клієнта, розкажуть про всі маніпуляції з ландшафтним освітленням та займуться якісним виконанням індивідуальних побажань.

  Читати далi