Замовити дзвінок
01 Власний автопарк спец. техніки на всіх етапах проєкту.
02 Весь комплекс послуг від команди професіоналів
03 Професійний підбір матеріалів під необхідний бюджет
04 Консультація на всіх етапах будівництва та після його завершення
Дом с ухоженной усадьбой
ЕТАПИ СТВОРЕННЯ ГАЗОННОГО ПОКРИТТЯ

Перед початком роботи ми уважно вивчаємо потреби клієнта та консультуємо, який вид газону йому краще обрати в залежності від особливостей території, об'єму робіт, ландшафтного рішення, наявності системи поливу та іншого. В разі замовлення проекту спеціаліст безкоштовно здійснить всі необхідні заміри.

 • КОНСУЛЬТАЦІЯ ТА ВИЇЗД СПЕЦІАЛІСТА НА ОБ’ЄКТ
 • КОШТОРИС ТА ПОГОДЖЕННЯ
 • ПІДГОТОВКА ТЕРИТОРІЇ
 • ПОСІВ АБО УКЛАДКА
 • ОБСЛУГОВУВАННЯ
img
Чим GreenBudService вигідно відрізняється
від БІЛЬШОСТІ компаній на ринку посівних газонів?
Гарантійні зобов'язання до і після введення в експлуатацію
Ми впевнені в нашій якості, тому ви приймаете об'ект після тестування
Наявність власного обладнання та команди професіоналів
Дозволяють виконувати роботи якісніше та швидше за інших
Весь комплекс робіт по монтажу та догляду за посівним газонами
Наш сервіс дозволить не перейматися за постійний пошук підрядників
Сучасні технології будівництва по євростандарту
Досвід та робота з євро. партнерами дозволяють будувати з найвищими показниками
Лояльні ціни для будь- якого вашого креативного проєкту
Вибір матеріалів під ваш бюджет дозволить приємно вас здивувати широким асортиментом
  Газон - найпоширеніший спосіб озеленення великих територій поряд із будинком після побудови. Середина вересня – добрий час, щоб посадити його. Це ідеальний час, тому що після літньої спеки грунт в основному вологий і теплий. Насіння проростає швидко, і нам не потрібно поливати так само багато, як улітку.

  Посадка газонної трави

  Посів газонної трави біля котеджу здійснюють восени чи навесні. Рулонний укладають з весни до пізньої осені.

  Посадка газонної трави не простий спосіб створити затишний лужок перед будинком. Перед посівом землю потрібно приготувати, це ціла низка заходів. Також грунт спеціальним чином утрамбовується, тому потрібне обладнання.

  Облаштування газонів методом посіву: Плюси та мінуси

  Метод посіву має як переваги, так і недоліки. Щоб вибрати саме цей спосіб, потрібно знати всі нюанси.

  Плюси облаштування газону методом посіву:

  • вартість нижча, ніж у рулонних газонів;
  • посів можливий на нерівні ділянки з вигинами;
  • насіння сходить через тиждень;
  • за три тижні зелень закриє землю;
  • можливість підсіву на залисинах;
  • не вимагає стратифікації щонайменше два роки;

  Мінуси посівного методу:

  • не можна ходити по покриттю в перші кілька тижнів після посіву;
  • утворює щільний дерен за кілька років;
  • вразливий на спеку, може вигоряти.

  Етапи створення посівного газону

  Для створення посівного покриття необхідні спеціальні інструменти, які полегшать технологію, зроблять її правильною. Необхідні машини та інструменти: культиватор, гарна лопата, звичайні граблі, граблі з довгими зубами для згрібання каміння та сміття, каток для вирівнювання поверхні, компост або торф для збагачення верхнього шару ґрунту, земля, насіння.

  На невеликій площі досить гарної лопати, граблів, добрива та катку. Чим більша площа, тим більше арсенал засобів та інструментів. Ще потрібна хороша погода, адже ніщо не може зіпсувати нашу роботу гірше ніж дощ.

  Підготовчі роботи

  Після будівництва залишається багато сміття. Поставте ємність і приберіть все, очистіть ділянку від розсади кущів і дерев, каміння, сміття і т. д. Тоді (особливо при великій площі) варто орендувати більш важку техніку, таку як ротаційна борона, культиватор для копання та перемішування ґрунту.

  1. Дуже важливо позбутися коріння багаторічних бур'янів та старих рослин. Все обережно видалити, а територію очистити. Це найважча робота, яка часто перевищує можливості однієї людини, тому вам слід подумати про найм компанії або хоча б кількох помічників.
  2. Осушення важливе, коли вода в цьому районі залишається понад два дні після сильних дощів. Потрібно робити попередньо дренаж.
  3. Копка майданчика та вирівнювання. Неможливо досягти ефекту ідеального газону, не перекопавши землю та не вирівнявши її. Робимо це на глибину 15-25 см. Це найважливіші способи обробки ділянки. Якщо ґрунт вологий, необхідно розкласти пісок і перемішати його з верхнім шаром ґрунту. Збагачуємо бідні ґрунти компостом, торфом та родючим ґрунтом, які змішуємо. Знову відбираємо бур'яни та коріння та розбиваємо грудки землі. Тоді просадка ґрунту буде рівною. Поступово розгрібаємо ґрунт, вирівнюємо ділянку, утворюючи укоси від будинку до паркану, щоб вода стікала. Вирівнюємо поверхню, присипаючи її лопатою, а потім спочатку перетягуючи важку балку, драбину або дошку.

  Внесення добрив у ґрунт

  А тепер саме час додати вапно або підкислити ґрунт (залежно від pH). Оптимальний pH субстрату для газону – 5,5–6,5. Занадто кислий ґрунт покращити за допомогою вапняних добрив і підкислити занадто лужний ґрунт, наприклад, сульфатом амонію.

  Також після підготовки ґрунту необхідно внести добрива рівномірно по всій площі. Робити це обов'язково, тому що будь-який ґрунт, особливо після посадок на ньому збіднений. Краще використовувати комплекс добрив, він містить у собі всі необхідні речовини та мікроелементи. Застосовувати рекомендується рідкі розчини, їх простіше розпорошити на великій площі.

  Вибір насіння для посадки газону

  Насіння вибирається виходячи з призначення газону, кліматичних особливостей, термінів посадки, передбачуваних способів догляду.

  1. Пам'ятник лучний - найневибагливіша трава. Її використовують для вирощування спортивного газону. Мятлик не схильний до витоптування, має високий ступінь стійкості. Має нестачу – низька швидкість проростання, 3-4 тижні.
  2. Бубок звичайний - має яскравий і насичений колір, швидко проростає з гарною схожістю. Недолік малий термін життя, лише 5 років, потім його потрібно знову пересіювати.
  3. Тимофіївка лучна – швидко утворює щільний дерновий шар. Досить груба злакова трава. Використовується лише у травосумішках.
  4. Тимофіївка дрібнолиста - здатна рости на затоплюваному грунті, утворює щільний покрив, швидко розростається. Недоліки відсутні.
  5. Райграс – найпопулярніша газонна культура, що міститься майже у всіх травосумішках. Невибаглива та витривала.
  6. Вівсяниця – утворює щільний покрив за сезон, використовується у спортивних газонах.

  Ще є такі види, як конюшина дрібнолиста і йому подібні, які можуть утворювати квітучі галявини.

  Рекомендую оздоровчо-спортивні чи універсальні суміші. Є види трав, стійкі до інтенсивного використання. Не рекомендуємо найдешевші суміші.

  Посів газону

  Виберіть похмурий день, бажано, коли ґрунт вологий. Це дуже приємне заняття, порівняно з тим, що вже зробили. Можете зробити своїми руками чи ручною сівалкою. Намагаємось сіяти рівномірно, щоб не було вільного місця.

  Рекомендована доза становить близько 35-50 г насіння на 1 м2 землі. Занадто мала кількість призведе до тонкої трави або навіть до порожнього простору. У свою чергу, дуже багато сприяє тому, що різні види трав будуть боротися за виживання і обов'язково будуть заражені грибковими захворюваннями у такій високій щільності.

  Слід звернути увагу на те, що написано на упаковці та використовувати рекомендації. Деякі насіння дуже дрібні, інші - ні.

  Кількість насіння ділять навпіл і висівають «хрест-навхрест», що допоможе рівномірно покрити ділянку під газоном.

  Після посіву злегка обробіть граблями, щоб насіння перемішалося і злегка покрийте його.

  Перші сходи можуть з'явитися через 5 днів після посіву, але зазвичай це займає від 7 до 21 дня. Різні види трав з'являються у різний час. Скіс починають, коли сходи досягають 10 см.

  Полив

  Після посіву полив потрібно здійснювати раз на кілька днів. У спеку щодня. Молоді посіви не повинні засихати. Краще використовувати розпилювачі або наперед встановлену систему поливу, тоді основна частина роботи ляже на автоматику.

  Перша стрижка

  Скіс починають, коли сходи досягають 10 см. Ніж косарки має бути дуже гострим, щоб підстригати саджанці. Деякі фахівці рекомендують прикочувати молодий газон до або після стрижки, що допоможе придушити розсаду та покращити розвиток газону. Не косимо до наступного дня після прокатування. Укорочуємо лише верхівки трави. Через кілька місяців він стане гарним та щільним.

  Догляд за посівним газоном

  Злива – найбільший ворог засіяного газону. Це неможливо зупинити. Потрібно тільки розраховувати на хорошу погоду. Після зливи втрати та збитки величезні. Насіння стікає в нижню частину і збирається купками.

  Ще один ворог – птахи. Хороша ідея – покрити газон тонким агротекстилем.

  Кішки також можуть завдати великої шкоди, оскільки вони закопують свій послід у свіжий ґрунт, і трава зростатиме хворою.

  Під час проростання газону можуть з'явитися численні однорічні і навіть багаторічні бур'яни, якщо їх не видалили належним чином під час підготовчих робіт. Не варто турбуватися про однорічні бур'яни, вони зникнуть з косовицями. Гірше, коли підростають інші довготривалі. Для боротьби з ними можна використовувати селективний гербіцид, але його можна використовувати лише на дворічних газонах. У цей час можна спробувати знищити бур'яни за допомогою ручних інструментів.

  Найголовніше після посіву - постійний полив, а точніше оприскування, щоб насіння залишалося вологим. Якщо погода суха, злегка мочимо до трьох разів на день. Перші сходи можуть з'явитися через 5 днів після посіву, але зазвичай це займає від 7 до 21 дня. Різні види трав виникають у час. Припинення поливу після появи перших сходів запобігає проростанню інших видів, і газон стане некрасивим.

  читати далi