Замовити дзвінок
01 Власний автопарк спец. техніки на всіх етапах проєкту.
02 Весь комплекс послуг від команди професіоналів
03 Професійний підбір матеріалів під необхідний бюджет
04 Консультація на всіх етапах будівництва та після його завершення
Дом с ухоженной усадьбой
ЕТАПИ СТВОРЕННЯ ГАЗОННОГО ПОКРИТТЯ

Перед початком роботи ми уважно вивчаємо потреби клієнта та консультуємо, який вид газону йому краще обрати в залежності від особливостей території, об'єму робіт, ландшафтного рішення, наявності системи поливу та іншого. В разі замовлення проекту спеціаліст безкоштовно здійснить всі необхідні заміри.

  • КОНСУЛЬТАЦІЯ ТА ВИЇЗД СПЕЦІАЛІСТА НА ОБ’ЄКТ
  • КОШТОРИС ТА ПОГОДЖЕННЯ
  • ПІДГОТОВКА ТЕРИТОРІЇ
  • ПОСІВ АБО УКЛАДКА
  • ОБСЛУГОВУВАННЯ
img
Чим GreenBudService вигідно відрізняється
від БІЛЬШОСТІ компаній на ринку футбольних газонів?
Гарантійні зобов'язання до і після введення в експлуатацію
Ми впевнені в нашій якості, тому ви приймаете об'ект після тестування
Наявність власного обладнання та команди професіоналів
Дозволяють виконувати роботи якісніше та швидше за інших
Весь комплекс робіт по монтажу та догляду за футбольними газонами
Наш сервіс дозволить не перейматися за постійний пошук підрядників
Сучасні технології будівництва по євростандарту
Досвід та робота з євро. партнерами дозволяють будувати з найвищими показниками
Лояльні ціни для будь- якого вашого креативного проєкту
Вибір матеріалів під ваш бюджет дозволить приємно вас здивувати широким асортиментом




    Сучасне футбольне поле – це складна інженерна споруда. Воно є вершиною технічної думки.

    Гарний, доглянутий і рівно підстрижений газон, безперечно, є перевагою футбольного поля.

    Основні характеристики натурального футбольного газону

    Футбольний газон повинен мати високу стійкість до зносу, мати характеристики:

    • Покриття щільне, рівне.
    • Поле має відмінну дренажну систему.
    • Газонна трава яскрава та м'яка.

    Існує три способи посадки газону на футбольному полі – посів трав, рулонний газон та гідропосів.

    Посів

    Гарний газон найкраще досягається двома способами. Можна посіяти суміш насіння, або укласти рулонний газон. Кожен з варіантів має свої плюси та мінуси, тому перш ніж вибрати пункт, варто деякий час над цим подумати.

    Газон із посівом, найкраще саджати на рубежі серпня та вересня або квітня та травня. У ці місяці температура має бути стабільною, а траві не повинна загрожувати посуха. Звичайно, сіяти можна також в інших випадках, але ефект робіт, ймовірно, буде гіршим, так що не варто ризикувати. Для правильного посіву необхідно виконати такі дії:

    1. Прополювання ділянки. Якщо на ділянці росли бур'яни, значить, їх насіння було в грунті до підготовки ділянки. Якщо їх багато – оприскати гербіцидом. Потім можна приступати до сівби.
    2. Ущільнення ґрунту. Коли ґрунт перекопаний і збагачений, слід утрамбувати верхній шар. Ущільнити його можна прокатуванням металевим або пластиковим валом. Поверхню бажано в кінці присипати торфом або родючим ґрунтом. Встановіть сівалку на відповідний рівень, щоб насіння падали в потрібній кількості.
    3. Вибір насіння. У багатьох виникає проблема з вибором відповідної суміші. Слід оцінити, сонячний газон чи ні. Який ґрунт на полі, які погодні умови у регіоні.

    Рулонний газон

    Якщо йдеться про рулонний газон, терміни є більш гнучкими. Оптимальним терміном буде час із середини квітня до листопада, оскільки в цьому випадку дерен набагато стійкіший до атмосферних впливів, ніж проросле насіння. Важливо дбати про належну гідратацію.

    Рулонний газон може забезпечити добре, щільне покриття за кілька днів. Професіонали підготують ґрунт під укладання рулонного газону, привезуть рулони та зроблять укладання відповідно до всіх норм.

    Гідропосів

    Гідропосів – це відносно нова технологія. Була розроблена США. Гідропосів економить гроші. Цей спосіб простий, особливо коли потрібно засіяти газон на нерівних ділянках. Насіння наноситься на підготовлений ґрунт під напором гідросівалкою.

    Посів відбувається за короткий термін. Перевага гідропосіву в рівномірному розподілі насіннєвого матеріалу, що забезпечує більш щільні сходи та рівномірний газон. Гідропосів підходить для підсівання насіння, коли в покритті з'являються лисиці. Трава часто витирається біля воріт. Такий спосіб допоможе швидко та точково відновити покриття.

    Сорти яких трав використовуються

    Підбираючи суміш трав, варто заздалегідь знати, в яких умовах трава зростатиме і як експлуатуватиметься. Іншу траву варто вибрати, якщо газон буде лише прикрасою, або якщо сад тінистий, а ще, коли на газоні часто ходитимуть, гратимуть у м'яч, інтенсивно топтатимуть і так далі.

    Спортивно-оздоровчі комплекси – що поєднують у собі красу газону, з міцністю на інтенсивну експлуатацію, на жаль, суміші для спортивних полів є трохи дорожчими, ніж універсальні, і вимагають більш дбайливого догляду.

    Є також інші, так звані лукові суміші, які рекомендуються для газонів, схильних до затінення, а також відновлювальні суміші, призначені для ремонту пошкоджених газонів.

    Наважившись зробити газон, потрібно пам'ятати, що на території сильно затіненої, а також на піщаному ґрунті, який швидко висихає, і в місцях, де періодично затримується вода, газон погано зростатиме. Варто планувати розміщення газону, щоб уникати несприятливих місць.

    Догляд за футбольним полем із натуральної трави

    Полив – це процедура, яку не можна ігнорувати. Газон краще поливати рано-вранці або ввечері після заходу сонця. Кращий результат досягається, при рідкому, але рясному поливі розпилювачем. Добре, якщо вода поступово вбирається. Достатньо поливати раз на тиждень, а в період посухи щодня. Не рекомендується надмірне зрошення, оскільки це призводить до утворення поверхневої кореневої системи, а також сприяє розвитку захворювань. Для досягнення найкращих результатів встановлюється система автоматичного поливу, яка настроюється залежно від погодних умов, а також за часом.

    Однак слід пам'ятати про правильне настроювання автоматичного поливу, так як надмірний полив в одному місці, також не сприятливо впливає – викликає вимивання цінних для трави поживних речовин.

    Часта стрижка газону дає одні плюси:

    • сприяє його гарній формі та дизайну;
    • знижує втрати поживних речовин;
    • запобігає надмірному зростанню рослинності;
    • обмежує розвиток бур'янів та діяльності дощових хробаків.

    Перша стрижка виконується, коли травинки досягають у висоту 8-10 см. Газон підстригається тоді приблизно 4 см. Ніколи не можна зрізати за раз більше, ніж половину рослини! Навесні стригти слід розпочинати залежно від погоди в березні або квітні, а востаннє перед зимою, в середині жовтня.

    Догляд за спортивним газоном має здійснюватись професіоналами. Це відповідальне та кропітке заняття. Газон повинен бути рівним і відповідати всім спортивним вимогам.

    читати далi