Замовити дзвінок
01 Власний автопарк спец. техніки на всіх етапах проєкту.
02 Весь комплекс послуг від команди професіоналів
03 Професійний підбір матеріалів під необхідний бюджет
04 Консультація на всіх етапах проєктування та після його завершення
Дом с ухоженной усадьбой
Неймовірне на ділянці

Послідовність розробки ландшафтних водойм Роботу над проектом благоустрою і озеленення території зазвичай ведуть в два етапи — підготовчий і власне, проектування. Послідовність роботи виглядає наступним чином:

 • ВИХІДНІ ДАННІ ДЛЯ ПРОЕКТУВАННЯ ВОДОЙМИ
 • EСКІЗНИЙ ПРОЕКТ
 • АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНОВЕ ЗАВДАННЯ
 • РОБОЧА ДОКУМЕНТАЦІЯ
 • IДЕЯ — ХУДОЖНІЙ ОБРАЗ
img
Чим GreenBudService вигідно відрізняється
від БІЛЬШОСТІ компаній на ринку будівництва штучних ставків та водойм?
Гарантійні зобов'язання до і після введення в експлуатацію
Ми впевнені в нашій якості, тому ви приймаете об'ект після тестування
Наявність власного обладнання та команди професіоналів
Дозволяють виконувати роботи якісніше та швидше за інших
Весь комплекс робіт по будівництву ставків та водойм
Наш сервіс дозволить не перейматися за постійний пошук підрядників
Сучасні технології будівництва по євростандарту
Досвід та робота з євро. партнерами дозволяють будувати з найвищими показниками
Лояльні ціни для будь- якого вашого креативного проєкту
Вибір матеріалів під ваш бюджет дозволить приємно вас здивувати широким асортиментом
  Штучні водойми в ландшафтному дизайні

  Водойми штучного походження за всіх часів були центральною частиною ландшафтних композицій та надзвичайно важливими прикрасами території. Ніщо так не впливає на заспокоєння та умиротворення, як спостереження за гладкою поверхнею води та неймовірно естетичним ставком. Тим більше, що фахівці компанії GreenBudService з великим задоволенням подбають про дизайн і втілять у реальність найсміливіші ідеї.

  Види штучних водойм

  Для плавання

  Плавальні водойми на дачі нерідко викладаються камінням, прикрашаються валунами, лататтям і різноманітними рослинами по берегах. Подібний об'єкт чудово підходить не тільки для плавання, а й для споглядання. Часто подібні ландшафтні ставки доповнені зеленим або коричневим кольором чаші, який повністю відповідають відтінку оздоблювального каменю природного походження. Для очищення застосовуються спеціальні насоси, оскільки популярні хімічні речовини можуть мати негативний вплив на рослини та корисні мікроорганізми.

  Декоративний

  Водойми штучного плану, націлені на пейзажне доповнення, мають бути компактними. У спекотний день можна буде зручно розташуватися на береговій лінії та спостерігати за вбудованим підсвічуванням. Для оформлення нерідко використовують карликові низькорослі сорти латаття. Нерідко штучні ставки декоративного типу створюють на сонячній стороні ділянки, а для формування повноцінної тіні висаджують злакові рослини та декоративні чагарники.

  Для риби

  Затяті шанувальники рибалки напевно мріють про ландшафтний став з рибою. Для подібних цілей зазвичай створюють водойми з бетонною основою, пластикові або без облицювання. Перший варіант вимагає багато зусиль, але гарантує тривалий термін експлуатації. Пластикова водойма чудово підійде для вирощування декоративних рибок.

  Варто зазначити, що в даному випадку для облаштування важливо використовувати ПВХ плівку, а також взяти до уваги той момент, що термін експлуатації обмежується десятьма роками. Якщо використовувати варіант без облицювання, то перед реалізацією важливо звернути увагу на специфіку ґрунтових вод, адже рішення буде максимально практичним лише в тому випадку, якщо рівень досить високий.

  У зимовому саду

  Зимовий садовий ставок вважається ідеальною локацією для релаксу, а також сприятливо впливає на покращення мікроклімату приміщення. Найчастіше в зимових садах вирощуються екзотичні рослини, які потребують високої вологості повітря. Штучне водоймище в комбінації з водоспадами або каскадом стане ідеальним регулятором цього показника.

  Оскільки бази для подібного водоймища в будівлі нерідко будуються на підлозі, важливо подбати про фундамент. Вкрай не рекомендується використовувати будь-які хімічні реагенти, краще звернути увагу на природну систему очищення. Наші співробітники допоможуть вибрати правильні рослини, щоб створити сприятливий біологічний баланс і позбавити воду появи неприємного запаху і заболочування.

  Етапи будівництва штучних ставків

  Проектування

  Сам процес проектування можна назвати мистецтвом, що поєднує естетичні та технічні аспекти. Фахівці не тільки приділяють увагу розробці дизайну та загальнобудівельним питанням, а й моментам, що стосуються технічного оснащення та турботи про біологічну рівновагу системи.

  Будівельні роботи

  Даний етап вважається найбільш трудомістким і важким, оскільки надзвичайно важливо грамотно підібрати локацію та вилучити певну кількість ґрунту. Важливо відзначити, що під час обговорення всіх деталей, необхідно буде подбати про вивезення непотрібної землі або її подальше використання для інших цілей. Перед початком роботи під ключ фахівці роблять розмітку майбутнього ставка, а також обумовлюють всі особливості замовника.

  Співробітники «GreenBudService» мають свій парк важкої техніки, яка зробить все можливе, щоб не пошкодити наявний газон, а також виконає всі необхідні роботи в максимально короткі терміни. Більше того, представники організації подбають про те, щоб кут нахилу схилу ставка був оптимальним, а також на території не було сміття, бур'янів та інших непотрібних деталей.

  Декорування

  Саме декорування вважається найприємнішим і довгоочікуваним процесом, якого можна приступати після закінчення всіх робіт технічного плану. Складним завданням вважається приховування некрасивого краю, що виступає над землею. Найчастіше для досягнення естетичного ефекту фахівці обкладають периметр спеціальним каменем або висаджують килимові багаторічники.

  Нерідко методи використовуються одночасно. Якщо думати про оформлення берегової лінії каменем, то для подібного використовуються плоскі камені, такі як плитняк і сланець. Щоб під час прикраси ставка не виникло жодних проблем, дизайнери із задоволенням візьмуть на себе усі обов'язки та зроблять усе можливе, аби отримати естетично приємний результат.

  Висаджування водних рослин

  Озеленення також вважається одним із важливих моментів, причому рослини повинні належати до групи прибережних. Для таких цілей нерідко використовуються:

  • сибірські іриси;
  • лілійники;
  • різноманітні злаки;
  • ялівець горизонтальний;
  • тсуге.

  Можна також використовувати карликові ялини, ялівці спеціальних видів та різноманітні кущові форми.

  Зариблення

  Для зариблення чудово підійдуть річники, мальки, сеголетки та дорослі особини. Ідеальний час для даної процедури - це весна, коли водоймище позбавлене від льоду, а вода прогрілася. Саме на початку весни вода ще чиста, а також наповнена різними поживними речовинами. Важливо подбати про те, щоб одна частина водоймища знаходилася в тіні, а інша добре висвітлювалася. Також слід подбати про те, щоб у ставку завжди була певна температура.

  Для зариблення водоймища підійде декоративна мальовнича риба, тоді як шанувальники рибалки можуть вибрати відповідні види, такі як білий амур, короп і карась. Якщо ж вирощувати рибу для комерційних цілей, водоймище заселяють великими особами.

  Обслуговування штучної ставка

  Фахівці нашої компанії відповідають за генеральне очищення ставка від нальоту та органічних решток. Понад те, здійснюється перевірка всіх комунікацій, і навіть підготовка консервації штучного ставка на зиму. Обслуговування також передбачає своєчасне озеленення ставка, ремонт та встановлення нових інженерних комунікацій для підвищення комфорту та покращення стану декоративного елемента. Завдяки своєчасному спеціалізованому обслуговуванню за приємною ціною, власник ділянки зможе насолоджуватися естетичною водоймою та перевагами подібного рішення.

  Читати далi