Замовити дзвінок
01 Власний автопарк спец. техніки на всіх етапах проєкту.
02 Весь комплекс послуг від команди професіоналів
03 Професійний підбір матеріалів під необхідний бюджет
04 Консультація на всіх етапах будівництва та після його завершення
Дом с ухоженной усадьбой
Cистеми дренажу
Дренажна система – це система відведення води. Така система монтується на земельних ділянках, для захисту будівель та споруд від ґрунтових вод та опадів. Встановлення таких систем застосовується у приватних будинках, житлових комплексах, промислових об'єктах, а також на спортивних майданчиках, футбольних полях та ін.
img
Чим GreenBudService вигідно відрізняється
від БІЛЬШОСТІ компаній на ринку будівництва дренажних систем?
Гарантійні зобов'язання до і після введення в експлуатацію
Ми впевнені в нашій якості, тому ви приймаете об'ект після тестування
Наявність власного обладнання та команди професіоналів
Дозволяють виконувати роботи якісніше та швидше за інших
Весь комплекс робіт по будівництву та догляду за дренажними системами
Наш сервіс дозволить не перейматися за постійний пошук підрядників
Сучасні технології будівництва по євростандарту
Досвід та робота з євро. партнерами дозволяють будувати з найвищими показниками
Лояльні ціни для будь- якого вашого креативного проєкту
Вибір матеріалів під ваш бюджет дозволить приємно вас здивувати широким асортиментом
  Для чого потрібен дренаж ділянки

  Дренаж недарма вважається одним із найважливіших компонентів для створення красивої присадибної території. Його основним завданням є збір дощових, талих або надлишкових ґрунтових вод із площі та відведення їх за межі ділянки. Укладати дренажні труби рекомендується тільки тоді, коли грунтові води розташовуються надто близько до поверхні або сама територія ділянки досить болотиста. Більше того, подбати про повноцінний дренаж потрібно тоді, коли землеволодіння:

  • знаходиться на крутому схилі;
  • розташовується на рівнині, не дозволяючи воді стікати;
  • розміщено у низині.

  Етапи створення системи дренажу ділянки

  До формування дренажної системи необхідно підійти максимально серйозно, оскільки реалізація задуманого нерідко супроводжується великим обсягом робіт земляного плану. Важливо відразу ж продумати всі моменти та зробити необхідні роботи до формування гарного ландшафту. Самостійно впоратися з подібними завданнями досить складно, тому рекомендується не витрачати час, сили та зайві кошти, а відразу ж звернутися до співробітників компанії «GreenBudService», які мають необхідний досвід, технічні можливості, а також роблять акцент на клієнтоорієнтованості.

  Проект

  Сам проект повинен містити в собі різноманітні розрахункові параметри, включаючи діаметр і рівень нахилу труб по відношенню до котловану, габарити подушки, що фільтрує, а також глибину котловану і т. п. Відчутною частиною проектування є складання схеми розміщення колодязів і дренажних труб на території, причому їх розташування має безпосередньо залежати від наявних об'єктів та додаткових будов. Також увага звертається на найзручніші локації для розташування стиків різноманітних труб, та описуються технічні характеристики експлуатаційних матеріалів та деталей.

  Монтаж

  Для початку необхідно викопати спеціальні канали для дренажу, ширина яких повинна бути не менше ніж півметра, а глибина – 1 м. Важливою частиною є ухил у бік водоприймача. Як наповнювач для траншеї можна використовувати пісок, щебінь або гравій, а зверху все покрити шаром дерну. Незалежно від площі ділянки та складності, фахівці компанії GreenBudService із задоволенням виконають усі монтажні роботи за приємною ціною. У процесі будівництва підбираються та використовуються лише сучасні технології, причому встановлення всіх елементів здійснюється під ключ.

  Обслуговування

  Дренажна система нарівні з усіма інженерними комунікаціями також потребує періодичної перевірки та чищення дренажних колодязів/колекторів. Особливо подібні маніпуляції необхідно проводити після сильних злив. Наші фахівці використовують для позбавлення від бруду та непотрібних об'єктів спеціальні дренажні насоси та обладнання, доповнене поплавцем.

  Монтаж дренажної системи

  Копання траншеї

  Після продумування всіх елементів, проведення вимірів можна приступати до викопування траншеї. Глибина занурення залежить від кліматичних особливостей регіону, якщо відзначається можливість промерзання грунту, необхідно копати на чималу глибину. Якщо ж ґрунт вилучається біля фундаменту, траншею необхідно занурювати на глибину нижче за глибину споруди. Після викопування важливо не забути утрамбувати траншею, причому дно важливо викласти п'ятисантиментровим шаром піску. Після цього необхідно постелити геотекстиль і засипати зверху щебенем (його шар повинен бути не менше 30 см).

  Укладання труб

  Наступний крок полягає у укладанні труб, причому цей процес потрібно зробити таким чином, щоб отвори використовуваних пристроїв були спрямовані вниз. Фахівці з монтажу подбають про те, щоб укладання відбувалося під ухилом у напрямку необхідного водозбірника, яру або озера. Фахівці з'єднують між собою труби під час процесу. Після висипають шар щебеню завтовшки до 20 см, а також загортають краї геотекстилю.

  Засипання траншеї

  Фінальним процесом є засипка траншеї піском та ґрунтом. За бажанням власник ділянки може укласти зверху каміння або ж вигідно прикрасити трав'яним дерном. Багато що залежить від переваг і рішень щодо ландшафтного дизайну.

  Види дренажних систем

  Точковий

  Точкові дренажні системи відносяться до відкритих, тому використовуються для відведення води від фундаменту житлової будівлі. Подібний тип має особливий попит, оскільки нерідко вода капає з даху і з водостічних труб. Більше того, щоб зібрати дощову воду нерідко пускають у хід дощоприймачі, які доповнюються сифоном та перегородками, що захищають зливову каналізацію від засорів.

  Поверхневий

  Даний варіант дренажу використовується для того, щоб зібрати воду з поверхні двору та ділянки, а також для позбавлення рідин, що стікають з даху будівель завдяки відкритим каналам, прокладеним навколо житлового будинку. Рішення дозволяє захистити фундамент будинку, цокольні приміщення та підвал від руйнування та негативного впливу цвілі та грибка.

  Глибинний

  Що стосується глибинного типу, то він виконує кардинально протилежне, але не менш важливе завдання. Його головною метою є зниження рівня ґрунтових вод та позбавлення від надлишків у разі сильних паводків або злив, які нерідко трапляються у весняно-осінній період.

  Комбінований

  Якщо говорити про комбіноване рішення, то воно чудово поєднує в собі найвигідніші характеристики вертикальних та горизонтальних дренажних систем, тому чудово підтримують необхідний водний баланс ґрунту навіть у нестандартних рельєфних та кліматичних умовах.

  Зливова каналізація та водовідведення

  Дощова вода сприятливо впливає на ліси та поля, але має руйнівний вплив на фундамент будинку. Спеціально для того, щоб зменшити подібні ефекти, використовується зливова каналізація. Зазначені пристрої часто складаються з дощоприймачів, тобто точок збору води з вертикального водостоку, які часто доповнені спеціальними кошиками для збору сміття.

  Придверний піддон виконує те саме завдання, але має трохи іншу форму. Що стосується дощового колодязя, то він встановлюється в локаціях розгалуження підземної зливової каналізації, причому за його допомогою відбувається очищення лінії водовідведення. Пластикові труби без напірного плану чудово підходять для зовнішньої каналізації.

  Співробітники нашої компанії з величезним задоволенням виконають усі необхідні маніпуляції щодо встановлення та обслуговування дренажної системи на ділянці. Перед початком роботи всі моменти детально оговорюються, тому замовник, напевно, буде задоволений результатом. Компанія має свій автопарк, тому всі етапи проекту будуть реалізовані безпосередньо вчасно. Підбір матеріалів та деталей здійснюється згідно з фінансовими можливостями замовника. Навіть після закінчення будівництва клієнти компанії можуть звертатися за консультаціями до спеціалістів.

  Читать далее