Замовити дзвінок
01 Власний автопарк спецтехніки
02 Весь комплекс послуг від команд професіоналів
03 Професійний підбір матеріалів і послуг під необхідний бюджет
04 Бесплатная консультация
Уборщие снега
Ділянка без снігу за лічені години

Наші послуги з чистки та вивезення снігу можуть бути надані як для невеликих присадибних ділянок і підприємств, так і для об’єктів великої площі. Завдяки наявності малогабаритної та великогабаритної техніки ми виконуємо:

 • Прибирання і чищення снігу
 • Механізоване прибирання снігу
 • Очистка території від льоду
 • Погрузка та вивезення снігу
 • Утилізація снігу
img
Чим GreenBudService вигідно відрізняється
від БІЛЬШОСТІ компаній з прибирання, очищення та вивозу снігу?
Без переплат
Оплата виконаних робіт проводиться згідно кошторису
Наявність власного автопарку спецтехніки
Дозволяє проводити роботи якісніше та швидше за інших
Лояльні ціни
Для постійних клієнтів передбачено систему знижок. Також знижки надаються за обсягом виконаних робіт.
  Настала зима у Києві та питання прибирання та вивезення снігу стає гострою проблемою. Дуже важко, а іноді й неможливо самотужки впоратися з великими кучугурами та розчищенням криги. Ця складна ситуація часто виникає на комерційних територіях, у комунальних службах та у приватних власників.

  Прибирання снігу у Києві та Київській області

  За несвоєчасне прибирання снігу в Києві та київській області, на прилеглій території організації зазнають штрафних санкцій. Тому з настанням зимового сезону багато підприємств, організацій, підприємців поспішають звернутися до компанії, що спеціалізовано розчищає сніг.

  Що відбувається, якщо вчасно не прибрати сніг з вулиць Києва:

  • Пробки на міських вулицях та на трасі створюють масу проблем для водіїв, неприбрані тротуари стають трудом у пересуванні пішоходів. Люди запізнюються на роботу.
  • Часто неприбраний сніг, ожеледь на тротуарі, бурульки, що звисають з краю дахів, стають причиною травматизму.
  • Сніг, якщо його дуже багато, створює навантаження, чинячи тиск, на дахи будинків, що зменшує термін їхньої служби.
  • ДТП взимку не рідкість і однією з головних причин є відсутність своєчасного прибирання та чищення доріг.
  • Снігопад та крижана кірка можуть призвести до пошкодження електричних ліній. Наслідком цього стає знеструмлення будинків, а іноді й цілих районів України.
  • Утруднюється робота громадського транспорту.
  • З часом неприбраний сніг набуває сірого кольору від бруду та кіптяви. Територія виглядає не доглянутою. Псується все враження від не охайного вигляду.
  • Настання відлиги призводить до танення не прибраного снігу, що викликає підтоплення будівель, у грунтові води можуть потрапити різні шкідливі речовини (важкі солі, метали, небезпечні отрути). Це може стати загрозою здоров'ю як людей, так і тварин.
  • У містах будь-якого сезону гостро бракує паркувальних місць для автомобілів, але в зимовий період ситуація загострюється.

  Основні способи чищення снігу на території

  Всі ці неприємності можна позбутися, якщо своєчасно звернутися в спеціальну компанію і за роботу візьмуться професіонали. Ми можемо запропонувати цілий спектр послуг з прибирання та подальшої утилізації снігу, вся робота буде виконана відповідно до правил та норм.

  Втім, до обов'язків працівників комунальних служб не входить прибирання снігу абсолютно з усіх територій, у тому числі прилеглих до будівель. Тому власникам та орендарам офісних, торгових, комерційних, громадських та інших будівель, а також власникам приватних будинків доводиться самостійно вирішувати питання вивезення та утилізації снігових мас. Найкраще рішення у разі, коли необхідно своєчасне прибирання снігу, — звернення до професіоналів.

  Ручне прибирання

  Рішення використовувати ручну працю або залучати техніку приймається залежно від особливостей майданчика, який необхідно розчистити.

  Ручне прибирання застосовується на важкодоступних територіях, дворах Києва. Там, де забрати сніг технікою складно.

  Механізоване прибирання трактором

  Найчастіше робітники прибирають сніг разом із тракторами та бульдозерами.

  Трактор може впоратися із великими обсягами снігу на великих територіях. Це допоможе прискорити прибирання опадів із вулиць.

  Завантаження прибраного снігу

  Якщо клієнту необхідно додатково вивезти сніг із території, це можливо шляхом залучення самоскидів. Вони вивозять снігові маси на спеціалізовані майданчики відповідно до норм санітарного захисту, не завдаючи при цьому шкоди навколишньому середовищу.

  Які об'єкти ми чистимо від снігу

  Перед початком збирання снігу оформляється договір, у якому фіксуються всі нюанси подальшої роботи. Він може бути укладений із приватною особою або з організацією. Вивезення снігу може здійснюватися разово або проходити за заздалегідь складеним графіком.

  Нерідко договори укладаються відразу на сезон і замовники можуть забути про прибирання снігу на всю зиму. Варіант абонентського обслуговування на певний період підійде всім, співробітники компанії будуть стежити за станом території та своєчасно виконувати прибирання та вивезення снігу. Графік робіт може коригуватися у межах тижня чи місяця, а умовах сильного снігопаду прибирання проводитиметься обов'язково.

  Території підприємств

  Підприємства займають значну територію. Після снігопадів ми очистимо в короткий термін будь-яку площу, використовуючи техніку або ручну працю.

  Прибраний вчасно сніг дозволяє уникнути низки серйозних проблем:

  1. Чиста територія, що прилягає до будівлі комерційної організації, торгового, спортивного, громадського приміщення, підвищить статус організації-власника, покаже рівень зацікавленості та орієнтованості на клієнта.
  2. Відповідальна особа або компанія, які не організували вчасно збирання снігу або його вивезення на спеціалізований майданчик, зобов'язані сплатити штраф.

  Двори житлових будинків

  При несвоєчасному прибиранні сніг перетворюється на крижаний наст, який становить потенційну небезпеку для людей. Прибрати зледенілий шар снігу без залучення спеціальної техніки важко.

  На початку весни розтанули гори снігу можуть завдати шкоди фундаменту та вимощенню будівлі. Тому очищення дворів має бути своєчасним, і швидким. Наша компанія проведе прибирання снігу у Києві та Київській області, зробить будь-яку територію чистою.

  Приватні сектори - будинки та дачі

  Ми займаємося очищенням приватних будинків, дач, котеджів. Якщо зі сніговими завалами важко впоратися, ми вирішимо ці проблеми.

  Для маленьких територій використовуємо снігоочисники та ручну працю.

  Проїжджі частини та пішохідні зони

  Відсутність снігових завалів знижує ризик виникнення аварій на дорогах та можливість отримати травму на тротуарах.

  Під час прибирання та вивезення снігу звільняються пішохідні доріжки та запобігають заторам на автомобільних дорогах у години пік.

  Вивіз та утилізація снігу

  При необхідності вивеземо весь сніг, використовуючи з території власну техніку. Наша компанія утилізує сніг за межами Києва відповідно до всіх норм.

  Професіонали протягом зимового сезону здійснюють своєчасне, якісне та оперативне прибирання снігу, організують його вивіз на спеціалізовані полігони та утилізацію відповідно до чинних вимог. Довіривши збирання снігу спеціалізованої компанії, замовники можуть не переживати за чистоту території.

  Читати далi